Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Adventní dekorace

81 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Adventní dekorace: užijte si váš adventní čas

Vánoce a čas adventu je období, jehož kouzlo milují nejen děti, ale také dospělí. Těm totiž nejde ani tak o dárky, jako o to potkat se se svými blízkými, rodinou a přáteli a dopřát si příjemně strávený čas plný dobrého jídla, pití, vyprávění, smíchu a lásky. K tomu, aby byla kouzelná a hřejivá atmosféra svátků u vás dokonalá, je ale kromě těchto neopomenutelných proměnných potřeba ještě něco jiného a to adventní dekorace!

Stylová výzdoba s tématem zimy a Vánoc totiž váš domov prozáří ještě větší pohodou a pomůže vám vytvořit nezapomenutelnou atmosféru, na kterou budou vaše děti s láskou vzpomínat i v dospělosti. Vyberte si z nabídky nádherných ručně vyráběných adventních kalendářů, vánočních svícnů nebo vánočních svíček. V kategorii Vánoc na vás ale čekají i kvalitní vánoční textil.

Nakupujte originální adventní dekorace na stůl na WestwingNow

Vybírejte si v obchodě WestwingNow z rozsáhlého sortimentu značkových adventních dekorací, s nimiž budou vaše Vánoce ještě krásnější. V naší nabídce naleznete jak doplňky v tradičním pojetí, tak ozdobné dekorace v designu, který se hodí i do nejmodernějších interiérů. Mezi populární a svým nápaditým stylem originální adventní dekorace na stůl, které v našem e-shopu naleznete, patří kupříkladu velké svíce s číslováním dnů adventu, keramický svícen, jehož stěnami při zapálení čajové svíčky prosvítá například scenérie betlému a jiné vánoční motivy, nebo třeba krásný nekomplikovaný adventní věnec ze třpytivých kuliček několika barev a velikostí.

Nakupujte vánoční dekorace chytře a z pohodlí vašeho domova online na WestwingNow. Kromě záruky kvality a špičkového designu našich výrobků, vám přinášíme mnoho dalších výhod, které vám vykouzlí úsměv na tváři. A to, ať už si k nám jdete pro adventní vázdobu, nebo si v našem širokém sortimentu nábytku a doplňků do interiéru i exteriéru vyberete cokoliv jiného. Mezi oblíbené bonusy na WestwingNow patří například bezplatná doprava na všechny objednávky v minimální hodnotě 800 Kč, voucher na slevu ve výši 300 Kč pro nově registrované zákazníky nebo možnost vrácení zboží zdarma během lhůty v délce 100 dní. Nákup v našem obchodě jednoduše šetří nejen váš čas, ale také peníze, což je k nezaplacení zejména v adventním čase.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756