Adventní kalendář Westwing

Cena 3939.-

(včetně DPH)

Velikost

Š 57 cm, V 47 cm

Množství

Již na seznamu přání
Připomeňte mi

Pošlete mi připomínku, jakmile budou výrobky opět dostupné.

Zadejte aktuální e-mailovou adresu.

Došlo k chybě.

Jakmile bude výrobek opět dostupný, obdržíte e-mail.

 • materiál

  Krabice: papír

 • Barva

  Krabice: tyrkysová

 • rozměry

  Celkové rozměry:
  Š 57 cm, V 47 cm, H 38 cm

 • Doplňující informace

  Naše první přísně limitovaná edice adventního kalendáře Westwing obsahuje vše potřebné, aby bylo nejhezčí období roku ještě krásnější. Za každými ze 24 dvířek se nachází vánoční dekorace, dárky a výjimečné výrobky značek jako Broste Copenhagen, Bloomingville, Westwing Collection a mnohem více. Co přesně v něm najdete je samozřejmě překvapením
  Můžeme vám však prozradit, že v tomto výběru v celkové hodnotě 300 Kč se můžete těšit na vše od vonných svíček a dekoraci po průvodce Westwing DIY Christmas Guide. Náš adventní kalendář můžete koupit ihned!
  Upozorňujeme, že vrácení otevřeného adventního kalendáře Westwing není možné. Lze vrátit pouze celý neotevřený adventní kalendář

  Číslo výrobku: 148472

více

Informace o značce

Naše Westwing Collection je jedinečná: kombinuje nadčasový design se současnými trendy, aby se váš dům stal nejkrásnějším místem na světě. Kromě ověřené klasiky máme nábytek a doplňky pro každý styl, od uvolněného boho až po sofistikovanou eleganci.

Informace o dodání

Garantujeme jednoduché a příjemné nakupování. Vaše objednávka bude bezpečně zabalená a doručena domů.

Velké a objemné výrobky se dodávají také na uvedenou dodací adresu. Při objednávce nezapomeňte uvést své telefonní číslo. Budeme Vás kontaktovat, abychom dohodli termín doručení.