Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Běhouny do kuchyně

13 Výrobků

Běhouny do kuchyně: Objevte stylový běhoun do kuchyně

Také se počítáte mezi lidi, kteří milují běhouny a potřebují je mít v každé místnosti? Tomu naprosto rozumíme, protože takový stylový koberec ve vhodně zvolené velikosti, barvě a délce vlasu dokáže každý interiér ještě více pozvednout a dotvořit příjemnou a útulnou atmosféru. 

Věděli jste ale, že svou vášeň pro koberce nemusíte opouštět, ani když přijde řada na místnosti podlouhlého či obdélníkového tvaru? Umístit běhouny do předsíně určitě není žádnou novinkou. Internetový obchod WestwingNow vám ale v rámci svého širokého sortimentu nábytku, dekorací a doplňků do interiéru i ven, přináší taktéž překrásné značkové běhouny do kuchyně.

Ty budou v interiéru vaší kuchyně geniálně fungovat jako nový výrazný designový prvek. Vybírat si můžete z desítek modelů nejrůznějších velikostí, stylů a samozřejmě cen. Stačí si v našem promyšleném filtrovacím systému navolit vaše preference, běhoun do kuchyně, který vám padne do oka vložit do virtuálního nákupního košíku a dokončit objednávku.

Mezi nejoblíbenější vzory běhounů do kuchyně patří jak motivy související s jídlem a vařením, tak nápisy nebo abstraktní a geometrické obrazce v retro stylu. Na své si na WestwingNow v nabídce jednobarevných běhounů bez vzoru ale jistě přijdou i fanoušci jednoduchosti.

Nakupujte designový koberec do kuchyně na WestwingNow

Kromě designu ale patří mezi výhody tohoto koberce i jeho praktičnost. V náročném prostředí, kde se vaří, běžný koberec běhoun do kuchyně z WestwingNow jednoduše strčí do kapsy už díky tomu, že spodní strana mnoha modelů je opatřena protiskluzovou vrstvou. 

Nemusíte se tedy obávat, že až ponesete hrnec vařící polévky, běhoun vám podklouzne a dojde k nějakému neštěstí. Některé běhouny jsou dokonce omyvatelné, což je v kuchyni, kde při vaření neustále něco bublá, cáká nebo drobí, skutečně praktickou vlastností. Kromě toho lze běhouny využít také jako venkovní koberce, pokud si vyberete nějaký v univerzálním vzhledu.

Udělejte si radost nákupem originálního běhounu do kuchyně online na WestwingNow. Máme pro vás zcela bezplatnou dopravu na každou objednávku nad 800 Kč. Pokud se navíc jako nový zákazník zaregistrujete na našich webových stránkách, obdarujeme vás slevovým voucherem v hodnotě 300 Kč na váš první nákup.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756