present-time_neu
42 Výrobků
Seřadit podle
shop-to-club

Present Time - firma s vášní

Present Time si stanovil za cíl navrhovat originální a moderní výrobky a neustále překvapovat své zákazníky inovativním a poutavým designem. Tato značka nám ukázala, že i ta nejmenší drobnost může do našeho každodenního života vnést špetku pozitivní energie a změnit ho na vzrušující dobrodružství. Barevné květináčky, utěrky na nádobí se zvířecími motivy, romantické svícny a lucerny či ozdobné skleněné nádoby oživí každé zákoutí. Vášniví čtenáři jistě ocení fantazijní zarážky do knihovny a zapomnětlivým se budou hodit neobvyklé tabulky na poznámky. Do aranžmá obývacího pokoje se skvěle hodí měkké vzorované polštáře a přehozy. V Present Time každý nalezne něco pro sebe! Za zmínku stojí také hodiny této značky. Jejich unikátní zpracování je opravdu umělecké dílo! Od jednoduchých klasických tvarů, přes romantické ažurové a křišťálové zdobení až po moderní minimalistický design - Present Time dovolují se dívat na tradiční hodiny z úplně nové perspektivy!

Present Time – radost z dárků

Neobvyklé a zábavné výrobky značky Present Time jsou perfektním tipem na dárek. Z dárkových předmětů můžete vybírat například barevné obaly na telefon, podložky pod myš, klíčenky, magnetky a nástěnné dekorace. Tyto kouzelné drobnosti okamžitě vykouzlí úsměv na rtech každého obdarovaného. Ti, kteří hledají o něco větší dary, můžou sáhnout po designérských lampách, stolcích a originálním nádobí. Tato značka nezapomněla ani na děti. Náramky, čepice, rukavice, pokladničky, houpací koníci – Present Time je skutečný ráj pro děti! Určitě zde naleznete tu nejlepší hračku, kterou se vaše dítě bude hodiny bavit.

Elegantní dárky a nejen to – objevte radost z nakupování na WestwingNow!

Neexistuje nic lepšího než kupovat dárky našim blízkým. Hledání vhodného dárku je vzrušující zážitek, ale také skutečná výzva. Praktický dárek nebo romantická květina? Elektronika, kosmetika, knížka anebo dárkové předměty? Čím obdarovat milovanou babičku a co se nejvíce hodí jako dárek do nového bytu? Na WestwingNow naleznete zajímavé nápady na dárky pro děti, dárky pro novomanžele, narozeninové dárky a také dárky ke Dni matek, ke Dni otců, a jiné. Využijte rad našich expertů a nikdy netrefíte vedle!

„Počkejte na nejdražší dary, kvůli kterým nemusíte utrácet peníze ani lítat po obchodech – stačí špetka pozornosti a srdce“ – napsala Katarzyna Grochola v „Nikdy v životě!“. Nejlepší nápady na dárky jsou ty, které nám naši blízcí poradí, když vykládají o svých vášních a o tom, co by jim udělalo radost. Stačí pouze naslouchat a darovat jim to, po čem skutečně touží!

I vy si vyberete něco právě pro Vás v tomto širokém výběru. Originální design umožní vnést špetku svěžesti do každého aranžmá a vysoká kvalita materiálů zaručí dlouhou výdrž. Dbejte o detaily a vyberte si krásné nástěnné hodiny do vašeho aranžmá. Nechte se inspirovat WestwingNow!

Návrháři již několik sezón zdůrazňují praktické a funkční předměty, ale zároveň dodávají, jak důležitá je jednoduchost a nadčasová krása. V této kampani jsme vybrali nejmódnější nábytek a doplňky holandské značky PRESENT TIME, díky níž vytvoříte kreativní, inspirující prostor v atmosféře retro scandi.

Nastal čas zpestřit interiér vašeho bytu a využít tento moderní a praktický design. Díky značce Present Time se každý dům stane neobyčejným! WestwingNow je v Česku první internetový nákupní klub, který nabízí nábytek a interiérové doplňky. Nabízíme klientům pouze ty nejlepší výrobky té nejlepší kvality za opravdu výhodné ceny. Registrujte se na našich internetových stránkách a objevte tyto perfektní výrobky značky Present Time.

.