Velikost
  Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

  Plechové cedule

  12 Výrobků

  Plechové cedule: objevte originální cedule na vaši zeď

  Dumáte-li nad tím, jaká originální nástěnná dekorace by dotvořila a vhodně ucelila charakter interiéru vašeho bytu či domu, pak už můžete přestat přemýšlet a hledat. Máme pro vás totiž skvělý tip. Zejména do bytů a domů vybavených v bohémském, cestovatelském, vintage nebo country stylu, jsou skvělým nápadem na nástěnné dekorace plechové tabulky a cedulky s nejrůznějšími motivy. Přijďte si k nám do internetového obchodu WestwingNow vybrat ty pravé dekorativní cedule pro vás a váš domov.

  Nabízíme vám je v mnoha dekorech a motivech. Těmi nejoblíbenějšími cedulemi z kovu jsou ale dlouhodobě ty s nápisy. Především jde o názvy měst, univerzit, směrové tabule ukazující cestu na pláž, k bazénu či do kuchyně, nebo plechové dekorační tabule s názvy jednotlivých místností v domácnosti, které si můžete kromě zdi pověsit třeba i na dveře vedoucí do onoho pokoje. Mezi bestsellery ale nejdeme i tabulky s úsměvnými texty, pozitivními afirmacemi či motivačními texty a citáty, které nutí k zamyšlení.

  Plechové cedule jsou také vhodnými nástěnnými dekoracemi do míst, kde se nadměrně práší, jako je chodba, předsíň nebo pergola. Umístit je ale můžete třeba i do kuchyně, kde dokáží výpary ze smažení během několika málo týdnů na věcech, se kterými se nemanipuluje až tak často, vytvořit lepkavou mastnou krustičku, na niž se lepí prach. To vám u plechových cedulí ale nebude vůbec vadit. Jejich jednoduchá údržba je obrovským plusem, i kdyby vám v kuchyni vybouchl papiňák, plechové dekorační cedule jen otřete lehce navlhčeným ubrouskem či hadříkem a budou jako nové. Praktičnost se tu jednoduše snoubí se stylem. Co víc si přát? 

  Snad jen, aby existovalo místo, kde tyhle stylové plechové cedule pořídíte v kvalitním a designově zajímavém provedení za skvělou cenu. I v tomto případě pro vás máme skvělou zprávu. Právě se na tom místě nacházíte. Internetový obchod WestwingNow toto splňuje na jedničku. Naše sklady jsou plné trendy stylových kovových dekorativních tabulí, ale i jiných doplňků, dekorací a nábytku do interiéru i ven. Úsměv na tváři vám kromě naší široké nabídky zboží vykouzlí jistě i nákupní bonusy, jako například doprava zdarma ke každé objednávce nad 800 Kč.