Hledat

Dekorace na zeď do dětského pokoje

18 Výrobků

Dětské plakáty: objevte krásné dtěské obrazy a dětské plakáty pro vaše ratolesti

Ať už dětský pokoj u vás doma obývá batole nebo puberťák v tom nejbouřlivějším období, v obou případech je více než pravděpodobné, že bychom na zdech dané místnosti našli obrazy nebo plakáty. U těch starších dětí a teenagerů jde o způsob sebevyjádření. A v takovém případě si s výběrem tématu či designovým zpracováním obrazů do svého pokoje jistě poradí sami bez potřeby znát názor rodičů.

Mluvíme-li ale o menších dětech, je potřeba zdůraznit, že bytové doplňky tu hrají velmi důležitou roli. Plakáty s pohádkovými postavičkami, tematikou zvířátek a přírody, nebo jiné barevné a pro dětičky zajímavé obrazy do dětského pokoje patří totiž nejen z důvodu výzdoby. Myslete také na to, že hrají poměrně důležitou roli v rozvoji dětské představivosti, a tím se z části podílejí také na formování jejich osobnosti. 

Kromě roztomilých motivů, které spolehlivě vykouzlí nejeden úsměv na tváři vašeho dítka, najdete v internetovém obchodě WestwingNow obrazy do dětského pokoje pro holčičky i chlapce v mnoha tématech a stylech. Skvělým nápadem jsou například edukativní plakáty ze zvířecí říše. Díky nim si děti mohou lépe zapamatovat názvy zvířat. Další vzdělávací plakáty zase pomáhají procvičit abecedu nebo číslice. U předškoláka pak jako rodič zaručeně získáte plusové body za nalepovací černou tabuli v různých tvarech. Stačí pořídit hadřík a křídu a začít trénovat do školy.

Objednejte si plakáty nebo již zarámované obrazy do dětského pokoje z internetového obchodu WestwingNow a užijte si, jak rozzáří interiér místnosti i očka vašeho malého andílka. Jistě oceníte také to, že ke každé objednávce nad 800 Kč vám nabízíme expresní dopravu zásilky s vybraným zbožím zcela bezplatně až k vašim dveřím. Zákazníci, kteří se zaregistrují na našich webových stránkách navíc jako dárek získají poukaz na nákup stylového a kvalitního nábytku, dekorací a bytových doplňků v obchodě WestwingNow v hodnotě 300 Kč. Nakupujte u nás originální designové kousky chytře.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756