Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Hrnky na čaj

77 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Hrnky na čaj: objevte u nás svůj oblíbený hrnek na čaj

Máte svůj zaručený recept na zahřátí? Třeba když je venku nevlídno, mrholí, je zataženo nebo dokonce když chumelí a je prostě pořádná zima? Nejspíš i vy se zahříváte teplým oblečením a třeba i zalezením pod deku nebo pléd. Avšak k dodání tepla můžete i vypít i třeba čaj nebo grog. Vezměte si svůj oblíbený hrnek na čaj, uvařte si vodu, zalijte si čaj a vychutnejte si ho! 

Nakupujte designové šálky na čaj na WestwingNow

V obchodě jste si zakoupili svůj oblíbený zelený čaj a domluvili se s rodinou, že přijdou posedět? Pak je vhodné připravit krásnou konvičku a šálky na čaj. Nebo upečte dobrou bábovku a připravte pro hosty váš hrnek na čaj s podšálkem, který vám zaručí krásné odpoledne. Ne vždy se přece návštěva musí hostit alkoholem a chlebíčky. 

Co se týká výběru hrnečků, buď nachystejte různě velké a barevné, aby si každý mohl vybrat dle nálady anebo naopak nachystejte celý jeden servis a sjednoťte tak všechny na stejnou úroveň. Pak se nikdo nemůže hádat, že chce zrovna puntíkovaný, který je jen jeden na stole.

Pokud se týká šálku na čaj, většina lidí má rádo spíše větší rozměry, které drží v obou rukách. Avšak najdou se i lidé, kteří si čaj rádi osladí nebo pijí po lžičkách, tedy usrkávají, a těm se velmi hodí podšálek. Na WestwingNow najdete mnoho hrnků různých tvarů, rozměrů, všelijakých barev, struktur a s různými oušky. Tady si skutečně vybere každý ten svůj oblíbený. Doprava zdarma při objednávce je příjemným bonusem. 

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756