Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800
UDRŽITELNÉ
Westwing Collection

Veganská přikrývka s kapokovým vláknem a bavlnou, hřejivá

4 819 Kčvčetně DPH
Doprava zdarma od 800 Kč

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756

Zákaznický servis +420228887756

Informace o výrobku

Doplňující informace

Chcete se obejít bez materiálů zvířecího původu? Žádný problém, máme pro vás perfektní alternativu, která vám poskytne stejné teplo (nebo chlad). Veganské peří „Kapok" je jedním z nejlehčích přírodních vláken na světě, a proto je nadýchané, měkké a útulné. Další výhoda: naše přikrývka je vhodná pro alergiky na zvířecí srst! - přikrývka se štítkem Westwing v rohu - tepelná třída: hřejivá - příjemné pro pokožku, prodyšné a regulující klima - veganské: ideální alternativa k peří nebo prachovému peří - vhodné pro osoby alergické na zvířecí srst - vyrobeno v Německu - certifikováno podle normy Oeko-Tex Standard 100

Barva

Bílá

rozměry

Š 135 cm, D 200 cm

materiál

Potah: 100 % bavlna Výplň: 50 % kapok, 50 % bavlna Hmotnost: 1 400 g

Návod na údržbu

Doporučená teplota praní 95 °C

Číslo výrobku: 168660

Udržitelnost

Tento výrobek je vyroben z organické bavlny s certifikací GOTS. Global Organic Textile Standard (GOTS) je přední textilní standard, který přísně hodnotí etické obchodní postupy a environmentální a chemické řízení v celém dodavatelském řetězci. To zaručuje, že výrobek je vyroben z organické bavlny, která je pěstována bez škodlivých látek a vyráběna v bezpečných zařízeních za použití výrobních metod šetrných k životnímu prostředí.

Informace o dodání

Informace o značce

Naše Westwing Collection je jedinečná: kombinuje nadčasový design se současnými trendy, aby se váš dům stal nejkrásnějším místem na světě. Kromě ověřené klasiky máme nábytek a doplňky pro každý styl, od uvolněného boho až po sofistikovanou eleganci.