Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Konvice na kávu

31 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Konvice na kávu: užijte si výbornou kávu z naší konvičky na kávu

Káva je nápoj, bez něhož si svůj každodenní život nedovedou představit miliardy lidí po celém světě. U konvice na kávu řeší své méně či více důležité problémy jak obyčejní smrtelníci, tak diplomaté a králové. Kultura pití tohoto nápoje má jednoduše obrovskou tradici a důležitý společenský význam. Ani vy se proto nemusíte spokojit s pitím nekvalitní kávy nasypané rovnou do hrnečku. Pozvedněte svůj kávový rituál na vyšší level a vychutnejte si každý lahodný doušek s designovými konvicemi na kávu a také z hrnků na kávu z obchodu WestwingNow.

V kvalitním a stylovém provedení na vás čekají třeba konvice na kávu french press, moka konvice světových značek i modely v termo úpravě, které kávu udrží teplou po mnoho hodin. Z kovu, skla, umělé hmoty, nerezové oceli nebo vypálené hlíny vyrobenou konvičku oceníte jak při servírování kávy návštěvám, tak proto, že si budete moci doušek teplé kávy dopřát kdykoliv během dne. Navíc v té nejvyšší kvalitě silného aroma a výrazné chuti.

Jak si doma připravit výbornou kávu?

Věděli jste, že pokud zalijete kávu vodou, která se právě dovařila, velmi pravděpodobně dojde ke spálení rozemletých zrn a nápoj zhořkne? Konvička na kávu s vaší oblíbenou mletou kávou by proto měla být naplněna vodou o teplotě okolo 85 až 90 °C. Co se týče optimálního poměru, uvádí se, že na jeden litr nápoje by mělo stačit zhruba 75g mleté kvalitní kávy. Ve french pressu byste ji pak před jejím stlačením pomocí pohyblivého filtru měli nechat extrahovat přibližně čtyři minuty. Vytvořte si z domácí přípravy kávy rituál, jenž bude díky kávové konvici v originálním a atraktivním designu z internetového obchodu WestwingNow ještě příjemnější.

Zcela bezplatnou expresní dopravu vaší zásilky máme přichystanou pro každou objednávku v hodnotě minimálně 800 Kč. Pokud se ale jako nový zákazník zaregistrujete na našich webových stránkách, čeká na vás jako další příjemný bonus slevový voucher v hodnotě 300 Kč. WestwingNow je jednoduše nejen domovem kvalitního a značkového nábytku, doplňků a dekorací, ale taktéž místem, kde na vás čeká skutečně příjemné a profesionální nákupní prostředí. I pro konvice na filtrovanou kávu tedy rozhodně vyrazte přímo k nám.