Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Kroužky na ubrousky

32 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Kroužky na ubrousky: vhodné pro jakoukoliv příležitost

Také rádi a často připravujete hostiny, oslavy a party, a jako správný detailista stále hledáte způsoby, jak ještě vylepšit vzhled a pozvednout dojem ze slavnostní tabule, kterou pro hosty prostíráte? Pak byste se na webových stránkách obchodu WestwingNow rozhodně měli podívat na designové kroužky na ubrousky z dílen světových značek.

Tento nádherný doplněk ale vůbec nemusíte využít pouze při honosných luxusních hostinách či oslavách. Ozdobné kroužky na ubrousky vám pomohou pozvednout k dokonalosti i atmosféru obyčejného rodinného sobotního oběda, romantické večeře s manželem, když oslavujete, že jsou děti na víkend u prarodičů, nebo domácí letní grilovačku na terase či zahradě.

Objevte elegantní kroužek na ubrousky na WestwingNow

Internetový obchod WestwingNow přináší designově naprosto jedinečný kvalitní nábytek a interiérové i venkovní dekorace a doplňky. Mezi tisíci výrobky v našem obchodě tak samozřejmě nemohou chybět ani elegantní ubrousky, kterými rozsvítíte slavnostní tabuli. Vyberte si kamenné, kovové či porcelánové, nebo si do nákupního košíku v našem e-shopu vložte kroužky z umělé hmoty, buvolího rohu či přírodního vlákna.

Z barevných kombinací se největší oblibě těší zlaté kroužky na ubrousky nebo stříbrné kroužky na ubrousky. Nabídka na WestwingNow je navíc opravdu bohatá. 

Záleží tak skutečně především na vašich preferencích. A to ať už jde o materiál, barvu, tvar nebo texturu povrchu. Skvělým nápadem, jak ozvláštnit tabuli, jsou také tematické kroužky na ubrousky.

Do jídelen vybavených v boho nebo venkovském stylu pak bude skvěle sedět béžový rákosový kroužek, který potěší každého milovníka přírodních materiálů. Na detailech totiž skutečně záleží. Proto si dejte práci i s dekoracemi a doplňky, které zdobí vaši sváteční tabuli během toho, co si vy i vaše rodina a přátelé užíváte skvělého jídla a pití. 

Slaďte kroužky na ubrousky stylově s ostatními předměty na stole. Nebo alespoň zvolte barvu kroužků tak, aby vhodně doplňovaly bytové textilie, jako například ubrusy, podsedáky na židle nebo servírovací nádobí.

Jaký tvar a materiál kroužků na ubrousky je ten nejlepší?

V rámci této kategorii vám na WestwingNow nabízíme na výběr z mnoha různých materiálů a barev. Máte ale také možnost volit mezi různými tvary. Nádherné látkové ubrousky totiž mohou vyniknout a zaujmout okolí ještě více, budou-li obepnuty nevšedními kroužky. 

Dřevěné kroužky na ubrousky pak mohou potěšit vaše oko vyřezávanými ornamenty. Letní grilování skvěle tématicky doplní bílé porcelánové kroužky s mořskými motivy, jako je hvězdice, mušle, mořský šnek a mořský koník.

Přijďte si k nám do WestwingNow udělat radost nákupem stlového kroužku na ubrousky. Detailní zpracování a kvalita námi nabízených produktů vám vezme dech, stejně jako super cena. Úsměv na tváři vám pak zaručeně vykouzlíme bonusy, jako je poukaz na 300 Kč pro nově registrované zákazníky nebo doprava zcela zdarma ke každé objednávce ve výši 800 Kč. Nakupujte chytře na WestwingNow.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756