Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Kuchyňské utěrky

41 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Kuchyňské utěrky: nebojte se ušpinit během vašeho vaření

Každý milovník interiérového designu by vám jistě potvrdil, že skutečné kouzlo tohoto oboru se skrývá v umění sladit doplňky a dekorace s větším vybavením umístěným v prostoru. Dotáhnout atmosféru bydlení tak, aby místnosti nepůsobily sterilně prázdně a chladně, nebo naopak, aby se z bytu nestal jakýsi strakatý nesourodý papoušek, kde výběr dekorací a doplňků v celkovém vzhledu bytu či místnosti nedává naprosto žádný smysl.

Chcete-li, aby byl váš domov místem, kde se vedle rodinné pohody budete cítit dobře i kvůli geniu loci, jednoduše se nelze vyhnout vybírání i zdánlivě nedůležitých interiérových doplňků. Objevte kuchyňský textil, jako jsou například kuchyňské utěrky, které do vaší kuchyně vnesou spolu s praktickým využitím pro mokré nádobí a ruce také příjemnou dávku stylového designu.

Objevte stylovou utěrku na WestwingNow

Internetový obchod WestwingNow vám nabízí desítky utěrek, které můžete zakoupit jednotlivě nebo v sadách. Kvalitu zaručuje prvotřídní bavlna nebo len. Použitý materiál, barvu, značku, a dokonce i preferovaný styl si můžete nechat vytřídit prostřednictvím našeho sofistikovaného filtrovacího systému. Nechte si zobrazit pouze produkty, které splňují vaše požadavky, ať už jsou jakkoliv náročné, a seřaďte si je podle ceny, oblíbenosti nebo podle toho, které výrobky jsou na naší stránce tou nejčerstvější novinkou.

Pověste si na věšáček do kuchyně třeba bílé obdélníkové utěrky z bavlny s bylinkovým vzorem nebo utěrky s růžovým magnoliovým vzorem. Utěrku na nádobí je v kuchyni dobré mít vždy po ruce, abychom po mytí nádobí nenakapali na podlahu vodu z mokrých rukou. Proto můžete ručníky na ruce zavěsit třeba na háček, který se umístí na dveře kuchyňské skříňky přímo pod dřezem.

Díky neuvěřitelně velkému výběru vzorů a barev, který na WestwingNow naleznete, můžete utěrky velmi dobře kombinovat i s dalšími dekoracemi a doplňky v kuchyni či jídelně. Třeba s prostíráním, ubrusem, sezónní výzdobou nebo třeba květináči, ve kterých na okně pěstujete voňavé bylinky na vaření.

Jak vybrat vhodnou utěrku na nádobí online?

Na utěrkách na nádobí je skvělé to, že stejně jako velká část bytových textilií menších rozměrů se dají pořídit za opravdu málo peněz, a přitom vydrží plnit svou funkci třeba i roky. Jak už jsme však zmínili, kromě tohoto praktického využití, mají kuchyňské utěrky a ručníky také poměrně velký dosah, co se týče stylu a designu.

Je až neuvěřitelné, jak dokáže pár hezkých utěrek z kvalitního materiálu a s originálním vzorem dostat charakter kuchyně vzhledově na úplně jiný level.

Navíc utěrky celkem často střídáme za čisté, a díky tomu vždy dojde k příjemné změně. Pokud se tedy bavíme o tom, jaké utěrky a kuchyňské ručníky bychom si měli vybrat, odpověď je celkem jednoduchá. 

Kupte si prostě takové, které se vám budou líbit a rozsvítí prostor kuchyně, kde trávíme většinou poměrně dost času. Hleďte však na kvalitu použitého materiálu, aby kuchyňské utěrky nepůsobily levně už od pohledu, ale hlavně proto, aby vám dlouho vydržely krásné, na dotyk příjemné, a aby měly dobrou savost.

Pro kvalitní utěrky ale i další sortiment, který učiní z vašeho domova ještě krásnější místo, si přijďte k nám do WestwingNow. Kvalitu a osobitý design u nás naleznete za super ceny, a navíc vám k objednávce nad 800 Kč přihodíme i dopravu zcela zdarma. Své zboží tak obdržíte rychle a bez poplatku za dopravu až ke dveřím vašeho bytu. Příjemně vás překvapí i bonus ve výši 300 Kč, který na nákup na WestwingNow získá každý nově registrovaný zákazník.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756