Hledat
WestwingNow Logo
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Mlýnky na sůl a pepř

24 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Mlýnky na sůl a pepř: Vhodné pro dochucení vašich pokrmů

Když se řekne, že někdo něco potřebuje jako sůl, znamená to, že je daná věc skutečně nezbytná. Ať už se podíváte na kuchařské umění kteréhokoliv kontinentu a státu, zjistíte, že právě sůl je věc, kterou najdete úplně v každé, i v té nejchudší domácnosti. A podobně je to i s pepřem, s nímž se taktéž nikde nešetří tudíž mlýnky na sůl a pepř jsou důležité pro každou kuchyni. 

Pepř i sůl je samozřejmě nejlepší čerstvě umleté, proto by ve vaší kuchyni neměl chybět mlýnek na sůl a také mlýnek na pepř v prvotřídní kvalitě a nápaditém designu z WestwingNow. V této kategorii našeho internetového obchodu si ale přijdete na své, i pokud potřebujete další kuchyňské vybavení. Napčáklad stylové solničky a pepřenky nebo hmoždíře

Skladem, a za příznivé ceny u nás jednotlivě či v sadách najdete značkové kořenky a mlýnky v mnoha stylech, nebo dekorativní, ale samozřejmě zároveň i plně funkční nádoby na olej a ocet. Pořiďte si do své stylové kuchyně a jídelny vymazlené doplňky, které nebudete schovávat v kuchyňských skříňkách, ale naopak jejich atraktivní vzhled rádi vystavíte na odiv všem svým strávníkům a návštěvám. 

Nakupujte mlýnek na pepř a sůl na WestwingNow

Schází vám ve vaší kuchyni designový mlýnek na sůl a pepř nebo jiné doplňky do kuchyně bez níž se neobejde žádná příprava jídla? Vše pohodlně nakoupíte v top kvalitě na WestwingNow. A to navíc s dopravou zdarma pro všechny objednávky v hodnotě alespoň 800 Kč.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756