Velikost
  Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

  Obrazy do ložnice

  56 Výrobků
  Seřadit: Oblíbenost
  Filtr

  Obrazy do ložnice: objevte moderní obrazy do vaší ložnice

  Obrazy jsou vhodnou nástěnnou dekorací a designovým doplňkem, který se většinou umisťuje do společenských prostor, tedy do obývacího pokoje, kde se schází rodina, hostí přátelé a přijímají návštěvy. Víte ale, že je taktéž velmi vhodné umístit obrazy do ložnice? Dokáží totiž v místnosti vytvořit útulnou a přívětivou atmosféru, jež je právě pro tento pokoj, určený k relaxaci a odpočinku, skutečně potřeba.

  Pro navození příjemné a uklidňující atmosféry jsou nevhodnější volbou rozhodně feng shui obrazy do ložnice. Podle této filosofie by obraz, který si vyberete, ve vás i všech členech domácnosti měl vzbuzovat pozitivní myšlenky a navozovat pocity a emoce jako jsou pokora, klid, soustředění se, láska, odpuštění a radost. Proto většinou vyobrazují přírodní prvky. No řekněte sami, jak jinak by si člověk po pracovním dni plném stresu mohl večer lépe odpočinout, než obklopen takto pozitivní energií, kterou mu obrazy do ložnice předávají?

  V široké nabídce internetového obchodu WestwingNow ale najdete i další zajímavé a moderní obrazy do ložnice. Vybírejte si z nádherných, olejem ručně malovaných florálních, abstraktních či zvířecích motivů na plátně, plakátů, které rozzáří vaši ložnici v romantickém stylu, nebo zarámovaných maleb a kreseb, jež byly vytištěny digitální technologií, díky níž si dlouhodobě uchovají své syté barvy bez blednutí. Zapomenout nesmíme ani na sortiment digitálních fotografií v rozličných tématech, která zachycují v prvotřídní ostrosti. Vyberete-li si na WestwingNow do své ložnice obrazy či fotografie s rámečkem, rozhodně byste je měli stylově a barevně sladit s nábytkem do ložnice, aby šly doplňky s vybavením takzvaně tón v tónu.

  Užijte si pohodlný nákup obrazů do ložnice v obchodě WestwingNow. Nejen, že vám přinášíme neustále aktualizovaný sortiment jedinečného nábytku, doplňků a dekorací do interiéru i exteriéru, ale nabízíme vám i mnoho dalších velmi příjemných bonusů. Zaregistrujte se na našich webových stránkách a jako dárek od nás získáte voucher v hodnotě 300 Kč na nákup v obchodě WestwingNow. Mile vás jistě potěší i to, že každá objednávka v hodnotě minimálně 800 Kč vám bude expresně doručena až domů zcela zdarma. Proto nakupujte nábytek a doplňky v luxusním designu a prvotřídní kvalitě právě u nás.