Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Nástěnné hodiny

16 Výrobků

Nástěnné hodiny: praktický a designový doplněk do každé místnosti

Nástěnné hodiny jsou velkým tématem. Doma je totiž máme všichni a nikdo z nás se bez nich už neobejde. Jaké provedení si ale vybrat do jednotlivých místností? Vše záleží na stylu a dynamice daného prostoru. Kupříkladu obývací pokoj si jistě zaslouží odvážnější a originální designové hodiny. Tady může jít funkčnost lehce stranou.

Bydlíte-li v domě s rozlehlými místnostmi a vysokými stropy, dodejte těmto prostorám pompézní šmrnc a umístěte do nich velké nástěnné hodiny, o které zavadí oko každého nově příchozího.

Chodit se má včas. To samozřejmě platí i pro barbecue party v zahradní pergole u bazénu. Tam se zas budou materiálem nejlépe hodit dřevěné nástěnné hodiny. A právě v tom je klíč k úspěchu. Dokázat sladit či spíše vhodně kombinovat materiály a barvy použité v domácnosti. Nemusíte mít veškeré vybavení domu z jednoho obchodu či od jednoho jediného výrobce. Stačí použít svou představivost a cit pro styl a vybrat si hodiny na stěnu tak, aby působily krásně jako samostatný kus, ale zároveň i v souhře s nábytkem a dalšími dekoracemi. Nemusíte se bát umístit hodiny ani na extravagantně vymalovanou zeď. Jednoduché minimalistické hodiny nástěnné ornamenty neznehodnotí, ale naopak vypíchnou.

Jak vybrat ty pravé hodiny na zeď na WestwingNow?

Internetový obchod WestwingNow patří mezi jedničky na trhu s nábytkem a bytovými doplňky. Design výrobků, které tento obchod nabízí je více než zajímavý a sortiment je natolik bohatý, že v nabídce e-shopu najdete luxusní nástěnné hodiny, které vám bude každý závidět, ale i jednoduché hodiny do kuchyně, kde naopak oceníte hlavně jejich praktickou úlohu. Navštivte náš internetový obchod a objevte:

 • Hodiny do každé místnosti
 • Doplněk pro váš domov v různých stylech a barvách
 • Různé typy a kvalitní materiály
 • Nespočet prémiových značek, jejichž hodiny na stěnu vám učarují
 • Originalitu a osobitost hodin
 • Co by byl domov bez nástěnných hodin? Na kolik důležitých schůzek bychom přišli pozdě a kolik skvělých událostí bychom zmeškali úplně? To naštěstí nemusíme řešit, protože hodiny jsou nezpochybnitelně základním vybavením každého domu a bytu. Internetový obchod WestwingNow vám nabízí pestrou škálu nástěnných hodin, ale také jiných designově zajímavých dekorací, které do vašeho domova vnesou originální styl a nadčasovost, ale zároveň si uchovávají své praktické využití.

  Kukačkové hodiny v moderním čistém vzhledu se zaoblenými tvary. Mezi bestsellery patří jednoznačně také hodiny, které dokreslí atmosféru záměrně slyšitelným uklidňujícím zvukem hodinového strojku.

  V současnosti se k výrobě hodin používá především kov. Například mosaz, lakovaná ocel nebo jiný potažený kov. Méně často pak narazíme na ciferníky vyrobené z plastu či dřeva. Ale i takové u nás máme. Důkazem toho, že na WestwingNow si vyberete pouze z těch nejoriginálnějších trendů poslední doby, ať už jde o jakoukoli kategorii, jsou nádherné hodiny, jejichž ciferník je vyroben z hladkého šedého betonu. Tyto nástěnné hodiny jistě najdou místo jak v srdci, tak i v domě nejednoho milovníka industriálního stylu bydlení.

  Nebo si k nám přijďte vybrat budík tak krásný, že s ním i pondělní vstávání bude příjemnou záležitostí. Kromě široké nabídky designově zajímavého sortimentu navíc WestwingNow nabízí u velké části svých produktů rychlé doručení zcela zdarma. Sto dní na bezplatné vrácení zakoupeného zboží je taktéž velmi příjemným bonusem, na který jen tak v nějakém obchodě nenarazíte.

  Pohodlné a snadné doručení

  Bezplatné vrácení do 100 dní

  Zákaznický servis +420228887756