Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800
UDRŽITELNÉ
Westwing Collection

Přikrývka z organického prachového peří a organické bavlny Premium, hřejivá

11 959 Kčvčetně DPH
Doprava zdarma od 800 Kč

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756

Zákaznický servis +420228887756

Informace o výrobku

Doplňující informace

Spánek bez výčitek svědomí! Naše velmi lehká přikrývka je vyrobena z certifikované biobavlny s vyplní z německého organického husího peří a peří z kontrolovaného chovu hospodářských zvířat. Vysoce kvalitní materiály zajišťují klidný a příjemný spánek v chladných dnech - péřová přikrývka se štítkem Westwing v rohu - německé ekologické prachové peří a peří z kontrolovaného ekologického chovu zvířat - organická bavlna s certifikátem GOTS - tepelná třída: hřejivá - dlouhá životnost díky nejvyšší kvalitě - vyrobeno v Německu - certifikováno podle normy Oeko-Tex Standard 100, 1. třída - výrobek s označením Nomite je vhodný pro alergiky a astmatiky - tyto výrobky mají certifikaci Traumpass: výrobky jsou plněné peřím a prachovým ze dvou nejvyšších tříd I a II podle EN 12934 a byly získány jako vedlejší produkt

Barva

Odstíny krémové

rozměry

Š 135 cm, D 200 cm

materiál

Výplň: 90 % bio prachové peří, 10 % peří Hmotnost: 760 g Potah: 100 % organická bavlna, s certifikátem GOTS

Návod na údržbu

Doporučená teplota praní 60 °C

Číslo výrobku: 168646

Udržitelnost

Tento výrobek je vyroben z organické bavlny s certifikací GOTS. Global Organic Textile Standard (GOTS) je přední textilní standard, který přísně hodnotí etické obchodní postupy a environmentální a chemické řízení v celém dodavatelském řetězci. To zaručuje, že výrobek je vyroben z organické bavlny, která je pěstována bez škodlivých látek a vyráběna v bezpečných zařízeních za použití výrobních metod šetrných k životnímu prostředí.

Informace o dodání

Informace o značce

Naše Westwing Collection je jedinečná: kombinuje nadčasový design se současnými trendy, aby se váš dům stal nejkrásnějším místem na světě. Kromě ověřené klasiky máme nábytek a doplňky pro každý styl, od uvolněného boho až po sofistikovanou eleganci.