Hledat
WestwingNow Logo
600 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Plakáty a obrázky na zeď do dětského pokoje

Máte doma v dětském pokojíčku vychytralé batole nebo rebelujícího teenagera? Ať tak či tak, jsme si jisti, že bychom na zdech jejich pokojů nalezli plakáty a obrázky s nejrůznějšími motivy.

Starší děti a teenageři si s výběrem, co na plakátech na zdech chtějí vídat, poradí jednoznačně samy. Většinou se jedná o jejich idoly z hudební či sportovní sféry, plakáty Marvel, motivační citáty nebo anime plakáty.

Máte-li ale doma mladší děti, můžete popustit uzdu své fantazii, vrátit se tak trochu do jejich věku a obrázky do dětského pokoje jim vybrat sami. Jistě jim takovým překvapením vykouzlíte úsměv na jejich buclaté tvářičce.

Internetový obchod WestwingNow nabízí dostatek motivů do dětských pokojíčků pro holčičky i chlapce. Takové dekorace dětský pokoj rozzáří a učiní jej pro děti ještě příjemnějším místem. Plakáty na zdech v pokojích menších dětí neslouží jen k tomu, abychom ledabyle zakryli místa, kde si naši andílci zkoušeli své výtvarné nadání. Jde především o rozvíjení dětské fantazie. Tím, že se děti dívají na barevné obrázky, zlepšují již od útlého věku své kreativní myšlení. Pojďte je v tom podpořit některým produktem z našeho širokého sortimentu dekorací do dětského pokoje.

Vyberte si krásné dětské plakáty na stěnu na WestwingNow

Na WestwingNow nyní seženete dětské plakáty a obrázky v těch nejroztomilejších provedeních. Například zarámované filmové plakáty se světoznámými Disney postavičkami nebo legrační nástěnnou dekoraci z přírodního vlákna. Vytvořte svým malým láskám prostředí pro zábavnou aktivitu s křídami tím, že na zeď umístíte černou nalepovací tabuli třeba ve tvaru medvěda.

Proč nakoupit obrázky do dětského pokoje online?

Nákup na WestwingNow má mnoho výhod. Zboží si můžete vybrat během několika málo minut z pohodlí vašeho domova. Naše sofistikované filtry vám na základě vašich preferenci vytřídí a ukáží pouze výrobky, o které skutečně stojíte. Tím vám ušetříme drahocenný čas strávený probíráním se všemi položkami, které nabízíme. Další výhodou je, že nemusíte po všech čertech shánět rámy na plakáty, které jste si koupili. Ve WestwingNow totiž myslíme na všechno. Proto prodáváme mnoho z našich plakátů a obrázků již zarámovaných.

Odložte na chviličku dospělácké starosti a navštivte WestwingNow. Nákupem vkusných, avšak roztomilých obrázků uděláte prostřednictvím svých dětí radost také sami sobě. Protože co je lepší, než aktivně přispívat k rozšiřování obzorů a rozvoji představivosti vašeho malého miláčka? Při objednávce v hodnotě nad 800 Kč pro vás navíc máme dárek v podobě expresní dopravy zdarma.

Veškerý dětský sortiment také prošel přísným testováním a má náležité certifikáty. Ve WestwingNow totiž víme, jak moc je pro rodiče bezpečí dětí důležité. A stejně tak i pro nás. S našimi výrobky se proto nemusíte ničeho obávat.

Plakáty a obrázky

19 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr