Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800
UDRŽITELNÉ
Westwing Collection

Péřový polštář s organickým peřím a organickou bavlnou Comfort, měkký

3 799 Kčvčetně DPH
Doprava zdarma od 800 Kč

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756

Zákaznický servis +420228887756

Informace o výrobku

Doplňující informace

Spánek bez výčitek svědomí! Náš polštář je vyroben z certifikované organické bavlny s vyplní z německého organického husího peří a peří z kontrolovaného chovu hospodářských zvířat. Vysoce kvalitní materiály zajišťují klidný, příjemný spánek a chvíle uvolnění - polštář se saténovým lemováním a štítkem Westwing v rohu - německé ekologické prachové peří a peří z kontrolovaného ekologického chovu zvířat - organická bavlna s certifikací GOTS - komfort podpory: měkký - dlouhá životnost díky nejvyšší kvalitě - vyrobeno v Německu Certifikát Oeko-Tex Standard 100, 1. třída Výrobek s označením Nomite je vhodný pro alergiky a astmatiky Toto výrobky mají certifikaci Downpasst: výrobky jsou plněné peřím a prachovým peřím dvou nejvyšších tříd I a II podle EN 12934 a byly získány jako vedlejší produkt

Barva

Odstíny krémové

rozměry

Š 40 cm, D 80 cm

materiál

Výplň: 30 % bio prachové peří, 70 % peří Hmotnost: 600 g Potah: 100 % bio bavlna, s certifikátem GOTS

Návod na údržbu

Doporučená teplota praní 60 °C

Číslo výrobku: 168647

Udržitelnost

Tento výrobek je vyroben z organické bavlny s certifikací GOTS. Global Organic Textile Standard (GOTS) je přední textilní standard, který přísně hodnotí etické obchodní postupy a environmentální a chemické řízení v celém dodavatelském řetězci. To zaručuje, že výrobek je vyroben z organické bavlny, která je pěstována bez škodlivých látek a vyráběna v bezpečných zařízeních za použití výrobních metod šetrných k životnímu prostředí.

Informace o dodání

Informace o značce

Naše Westwing Collection je jedinečná: kombinuje nadčasový design se současnými trendy, aby se váš dům stal nejkrásnějším místem na světě. Kromě ověřené klasiky máme nábytek a doplňky pro každý styl, od uvolněného boho až po sofistikovanou eleganci.