Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Jídelní stoly

116 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Jídelní stoly: středobod vaší jídelny a kuchyně

Jídelna lépe řečeno jídelní zóna ve vašem bytě je místem, kde se alespoň jednou denně, a to většinou u večeře, setkává celá domácnost. Rodina si tu nejen pochutnává na skvělém domácím jídle a pití, ale také si tu každý užívá společnosti svých blízkých, oslavují se tu narozeniny, svátky nebo třeba Vánoce. Členové domácnosti se navzájem svěřují druhým, jaký prožili den, a právě jídelní stůl je většinou také svědkem toho, když se v rodině řeší nějaké problémy čj nepříjemnosti, nebo se naopak sdělují příjemné novinky.

Z tohoto důvodu je třeba, aby váš jídelní stůl něco vydržel. Internetový obchod WestwingNow vám otevírá dveře do světa krásných a kvalitních jídelních stolů, které se hodí do každé domácnosti. Neváhejte, nechte se u nás inspirovat a objednejte si svůj bytelný stůl ještě dnes.

Objevte jídelní stůl na WestwingNow

Na WestwingNow naleznete obrovský výběr těch nejlepších jídelních stolů, které z vaší jídelny vytvoří skutečně útulné místo, kde se bude ráda scházet celá vaše rodina. Prohlédněte si na našich webových stránkách více než stovku jídelních stolů z masivu, dřeva, mramoru, kovu, skla, kamene nebo betonu, a nechte se jejich krásou a designem inspirovat. Ať už hledáte čtvercové či obdélníkové stoly, nebo by vaší jídelně podle vás slušel spíše kulatý jídelní stůl, u nás si vyberete přesně to, po čem toužíte a navíc se zárukou stylu a prvotřídní kvality, neboť prodáváme pouze výrobky renomovaných prémiových značek z celého světa.

Do interiéru ve venkovském, boho či romantickém stylu vyberte nejlépe bílý rozkládací jídelní stůl ze dřeva. Skandinávské prostory zas ocení typickou kombinaci bílé barvy a přírodního dřeva. Tmavý stůl s mramorovou deskou s texturou a silnýma kovovýma nohama, které se na podlaze vzájemně propojují, zas potěší milovníky industriálního stylu. Máte-li ale naopak raději čisté a světlé moderní interiéry, kulatý prosklený stůl s jednou nohou uprostřed je pro vás jasnou volbou. Umístit ho můžete třeba na koberec. Nezapomínejte ani na židle a další nábytek, který se nachází v místnosti kolem stolu.

Jak vybrat dokonalý jídelní stůl online?

Při výběru nového jídelního stolu do své kuchyně online si připravte dvě věci. Metr a představivost. Nejzásadnější je totiž pochopitelně volba správné velikosti stolu. Vždy je lepší koupit jídelní stůl rozkládací, který se dá během krátké chvilky zvětšit v případě, že pozvete na oběd přátele nebo širší rodinu, než si do čtyřčlenné rodiny pořídit obrovský stůl, kvůli kterému nebudete moci v malé jídelně ani odtáhnout židle od stěny.

Materiál vybírejte podle barvy a stylu, ve kterém je většina vybavení jídelny. Tady platí pouze jedno doporučení. Jídelní stůl masiv pozvedne a podrží, ať už na něj budete servírovat metráky jídla, nebo na stole z masivu hodláte tančit v zápalu oslav. Proto je tento materiál všeobecně tím nejoblíbenějším a pokud se o něj budete dobře starat, vydrží vám klidně i desítky let.

Objevte svět jedinečného kvalitního nábytku a interiérových doplňků a dekorací, který vám nabízí internetový obchod WestwingNow. Nově registrovaným zákazníkům věnujeme poukaz v hodnotě 300 Kč, který mohou uplatnit při nákupu na WestwingNow. Další výhodou pohodlného nákupu v našem e-shopu je doprava zdarma, kterou přihodíme ke všem objednávkám nad 800 Kč, nebo 100 dní dlouhá lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756