Hledat

Vánoční svícny

111 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční svícny: vánoční svícen, který navodí vánoční atmosféru

Ještě doma nemáte dekorativní vánoční svícen, který každoročně s počátkem adventního období hrdě vystavíte na jídelní stůl nebo okno, aby i z venku bylo vidět, že u vás doma již přípravy na Vánoce vypukly? Takový vánoční svícen je totiž pro nádherné období adventu a vlastně celého zbytku kalendářního roku jednou z nepostradatelných dekorací. V našem obchodě na vás čeká obsáhlá nabídka několika desítek nádherných, elegantních, ale vždy stylových svícnů v mnoha provedeních a barvách. Stačí si vybrat to pravé ořechové pro váš interiér.

Rozsvícený vánoční svícen do okna působí opravdu útulným a kouzelným dojmem, a to jak zvenčí, tak zevnitř domu. V rámci bezpečnosti ale v tomto případě raději použijte led svíčky, které vypadají jako reálné a dokonce velmi uvěřitelně imitují mihotání plamenu svíčky. Nemusíte se však obávat, že vám od nich chytnou záclony a budete mít zkažené Vánoce. I tuto bezpečnější verzi svíčky v našem obchodě naleznete v mnoha luxusních provedeních za super ceny.

Nakupujte vánoční svícen do okna na WestwingNow

Vyberte si u nás třeba dekorativní sadu čtyř svícnů na ozdobném tácu ve stříbrném provedení, jenž bude přímo zářit v interiéru s kontrastními prvky, jako je například červený či zeleně károvaný vánoční ubrus. Kovové a skleněné svícny na čajovou svíčku své pravé kouzlo v plné kráse ukáží až po jejich rozsvícení, kdy se díky mihotání plamínku do prostoru promítají nejrůznější vyobrazení ze skleněného svícnu. Velmi často jde například o zasněženou vesničku, siluetu jelena s úctyhodným parožím nebo třeba vánoční stromeček či betlém. 

Nejste si jisti tím, jakými svícny podpořit vánoční atmosféru u vás doma? Žádný problém. Na stránkách internetového obchodu WestwingNow totiž načerpáte spoustu inspirace na nádherné vánoční dekorace a produkty. Jejich skvělá cena a značkový původ jsou u nás samozřejmostí, stejně jako bezplatné doručení každé objednávky v hodnotě alespoň 800 Kč. Uvařte si kávu, sedněte si k webovým stránkám WestwingNow a zkraťte si čekání na Ježíška nákupem originálních svícnů.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756