Svícny na dlouhé svíčky

121 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Svícny na dlouhé svíčky: objevte svícen na dlouhé svíčky 

Dokážete si na slavnostní hostině nebo romantické večeři uprostřed stolů představit něco jiného, než jsou svícny na vysoké svíčky? My také ne. Tento typ svícnů je totiž natolik elegantní, že dokáže vytvořit dojem speciální atmosféry za každých okolností. A to ani nemusejí být svíčky zapálené. Kromě klasického umístění svícnu na jídelním stole, jej můžete zakomponovat i do výzdoby v rámci knihovny či krbové římsy. 

Hledáte-li místo, kde si svůj nový svícen pořídit v neotřelém designovém provedení a prvotřídní kvalitě, máme pro vás skvělý tip na náš populární internetový obchod WestwingNow. V rámci tohoto sortimentu u nás naleznete neuvěřitelně obsáhlou a různorodou nabídku. Přijďte si k nám pro trendy model z mramoru, kovu ale taktéž ze dřeva, hlíny či porcelánu. A díky propracovaným filtrům si můžete vybírat svícny i podle vámi navolené preferované výšky, značky nebo třeba konkrétní barvy a materiálu.

Nakupujte originální svícny na vysoké svíčky na WestwingNow

Několikaramenný kovový svícen ve zlaté či stříbrné barvě se hodí především do domácností zařízených v romantickém nebo vintage interiérovém stylu. Bydlíte-li v minimalistickém či industriálním bytě, máme pro vás v obchodě WestwingNow sady svícnů v jednoduchých nekomplikovaných přímých liniích a klasických matných i lesklých barvách. Ručně vyrobený kameninový svícen na dlouhé svíčky, jehož modrozelená základna připomíná obličej, bude perfektním doplňkem do prostorů v boho i cestovatelském stylu.

Na WestwingNow jednoduše naleznete svícny na dlouhé svíčky ve všech atraktivních designech a stylech. Zútulnit atmosféru vašeho domova je proto teď ještě snazší, než byste si mysleli. Navíc jsme si pro vás přichystali i příjemné výhody online nákupu v našem obchodě. Nakupte si u nás za více než 800 Kč, a těšte se na zcela bezplatnou expresní dopravu zásilky až ke dveřím vašeho domova. Pokud by se vám zakoupené produkty z jakéhokoliv důvodu nelíbily, můžete je vrátit po dobu až 100 dní od jejich objednání. Jako nově registrovaní zákazníci od WestwingNow také obdržíte slevový voucher v příjemné hodnotě 300 Kč.