Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Taburety a pufy na sezení: udělejte si doma pohodlí

Jste početná rodina nebo pořádáte časté party anebo to za vás dělají vaše děti, které neustále zvou kamarády k vám domů? Pak víte, že pohovka nestačí a je třeba zajistit další pohodlná místa na sezení. Pufy a stoličky jsou ideální. Dají se dobře skladovat a poslouží i jinak, než jen na sezení.

Taburety můžete využít i jako dodatečný úložný systém navíc, často jsou duté nebo jako podnožku u křesla. Hodit nohy nahoru touží mnozí z nás. Tyto všelijaké místa k sezení využije celá rodina. I třeba jako stoličku do vyšších míst, kam ze země nedosáhnete.

Objevte designové taburety a pufy online na WestwingNow

Tyto stoličky by neměly svým vzhledem narušovat své okolí. Tedy pokud máte v bytě převážně glamour styl, pak byste měli nakoupit sametové čalouněné stoličky. Puf z bambusu či háčkovaný puf a plast pak klidně můžete umístit do boho stylu. A pro skandinávský přírodní styl se bude hodit dřevěná verze. Také si všímejte barevného ladění, jak pohodlné skutečně jsou a zpracování. Pokud půjde o občasné posezení, tvrdší sedací část nebude vadit. Ale v případě sedacích vaků pro děti se už zajímejte o to, čím je vak plněn a zda vydrží hrubší zacházení a každodenní využití. Děti na něj budou skákat a posouvat jej sem a tam. A to vše musí ustát.

U nás najdete širokou škálu podnožek i malých míst k sezení. Jde pouze o bonusové místo, to hlavní stále zaujímá pohovka. Pokud však chcete nebo musíte, byt vybavit ještě tímto typem nábytku, u nás si jistě vyberete. Zvolte takový typ, který bude co nejvíce odpovídat zbytku domova. Na našem webu najdete taburety s úložným prostorem i bez, pak sedací vaky, které jsou oblíbené hlavně u mládeže. Mohou se po nich totiž válet, jak potřebují. Ideální k relaxaci, přizpůsobí se vašemu tělu.

Proč si domů pořídit taburet, puf nebo podnožku?

Zažili jste někdy pocit, že je vás doma hodně, a ne každý si má kam sednout? Sedí vaše návštěva všude kde se dá, ale tím se ztratí kouzlo návštěvy? Pak je potřeba dodat místa k sezení. Jenže co když se větší sedačka nebo větší křeslo nevleze? V takovém případě je lepší menší nábytek, který jde skládat na sebe anebo jej snadno někam schováte.

 • Získáte drahocenné místo navíc. Až přijde mnoho přátel, všichni bratranci anebo blízcí sousedé, uvidíte, jak se bude hodit. Každého usadíte a budete mít přehled o tom, co se v pokoji děje.
 • Mnoho z výrobků má úložný prostor, který jistě zaplníte. Deka, oblíbená kniha nebo papuče tak budou vždy po ruce.
 • Můžete je použít jako přenosný stoleček, jako stupínek ke knihovně či odstavnou plochu na kytici nebo stolní lampu.
 • Vše, co najdete na e-shopu vybrali naši přední designéři. Ti vybírají hlavně světoznámé značky a kousky nejvyšší kvality, ale přitom stále dostupné ceny. Rychlé dodání bez zbytečného čekání je samozřejmostí, stejně jako recenze a fotky u jednotlivých výrobků, pro lepší přehlednost a výběr.

  Taburety a pufy

  204 Výrobků
  Seřadit: Oblíbenost
  Filtr