Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Tapety

19 Výrobků

Tapety: objevte krásné vzory tapet pro váš interiér

Tapety jsou ideálním pomocníkem v případě dotvoření vašeho domova. S jejich pomocí místnost proměníte na příjemný prostor. Mohou také opticky pomoci pokoj vylepšit. Pokud máte příliš vysoké stropy se samolepícími tapetami s vodorovným designem je hravě snížíte. Naopak pokud byste nějaký ten centimetry potřebovaly přidat, zvolíte třeba vliesové tapety se svislým motivem a ve světlém provedení.

Tapety lze použít do všech místností. Jen je třeba vybrat optimální materiál. Výhodou tapet je i vlastnost, že jsou schopné překrýt drobné praskliny na omítce či její poškození jako je pomalování dětmi a zaschlé fleky od jídla apod. Dolaďte styl svého domova pomocí tapet na zeď.

Co je kromě zařízení rozhodující pro atmosférou místnosti? V mnoha případech je pocit z místnosti nebo bytu významně ovlivněn celkovým uspořádáním místnosti. Kromě koberců, záclon a závěsů, stejně jako podlahy, je to i otázka vhodné úpravy stěn.

Vytvořte si stěny nově s Westwing! Neboť u nás najdete široký výběr tapet v různých barvách a vzorech za sníženou cenu. Vliesové, papírové, vinylové nebo fototapety ‒ v našich každodenních tematických prodejních kampaních se rychle zorientujete a můžete tak s krásnými tapetami s úchvatným designem dát vašemu pokoji nový vzhled.

S tapetami budou mít vaše stěny styl

Čerstvá barva, bordury či dekorační tapeta. Máte takřka neomezené možnosti jak si upravit stěny. Proto je obtížné se rozhodnout, neboť zejména u tapet je škála vzorů, barev, motivů a materiálů skoro nekonečná. A právě proto také často tapety používáme, aby byl náš domov prostě nádherný! Pokud jste si vybrali tapetu, můžete rychle a snadno dát místnosti úplně jiný ráz a atmosféru. Z velkého výběru tapet v hobby obchodech nebo v e-shopech získáte novou inspiraci pro váš interiér. K mnoha vzorům tapet jsou koneckonců vždy k dispozici odpovídající bytové doplňky, které nově vytapetované místnosti dodají konečný lesk. S vliesovou tapetou nebo reliéfní můžete nejen změnit vzhled stěn, ale bydlení a dobrý pocit se budou měnit také podle toho, jak budete měnit tapety.

Vyberte si tapety na zeď na Westwing

Každá místnost je specifická svou funkcí, podle které se vybírá i druh tapety co se týká barvy a materiálu. Do ložnice, chodby a obývacího pokoje jsou vhodné vliesové tapety (odolné, nevadí jim umazání, dají se otírat). Do dětského pokoje se dají použít i papírové tapety protože není potřeba tak dlouhé životnosti. Dítě vyroste a změní preference barev a motivů. Často se tedy mění a je neekonomické zde lepit drahé kusy. Do kuchyně a koupelny se tapety moc nedávají. Pokud na nich trváte volte takové, které snesou vyšší vlhkost. 

Jak si vybrat vzory fototapet podle jednotlivých místností?

Fototapety jsou skvělé v tom, že mají téměř neomezený rozsah vzorů, barev a motivů . Můžete na ně natisknout cokoliv, a tím pak vyzdobit danou místnost.

 • Můžete mít celou zeď vyobrazenou jako pláž s pískem a průzračným mořem nebo pokud jste fanoušci lesa, dá se natisknout průhled lesem a vždy když budete v pokoji, budete si připadat jako na procházce. Toto lze aplikovat jak do koupelny, tak klidně ložnice nebo obývacího pokoje.
 • Fototapety dotvoří celý interiér. Lze díky nim opticky prodloužit pokoj, pokud necháte natisknout třeba okno s výhledem na hory. Skvělé pro krátké chodby.
 • Do dětských pokojů jsou k dostání s mnoha pohádkovými postavami. Díky nim bude dětská fantazie pracovat na plné obrátky a dítě bude v pokoji rádo trávit spoustu času.
 • Tapety jsou vyrobené z papíru nebo vliesu. Papírové jsou levnější, ale nemají takovou životnost. Vliesové jsou naopak odolné, prodyšné, snadno se aplikují a mají i dobré izolační vlastnosti.

  Krásné vzory tapet v mnoha barvách najdete na Westwing. Při nákupu 800 Kč a výše máte dopravu zdarma. Zajistíme rychlé doručení vašeho zboží, abyste se z něj mohli co nejdříve těšit. V případě potíží máte garanci možnosti bezplatného vrácení zboží do 100 dní.

  Věříme, že si u nás vyberte tu správnou tapetu a Váš domov bude díky tomu ještě krásnější!

  Doprava zdarma od 800 Kč

  Bezplatné vrácení do 100 dní

  Zákaznický servis +420228887756