Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Vánoční girlandy

8 Výrobků

Vánoční girlandy: nakupujte originální vánoční girlandu pro váš domov

Ve chvíli, kdy si chcete ozdobit svůj dům, byt nebo třeba jen balkon je třeba si uvědomit, jak by měl vypadat výsledek. Jinak totiž vypadají světýlka omotaná kolem stromu a jinak kolem sloupu. Někdy mohou být až příliš holá a nevýrazná. A právě proto se k nim hojně přidávají vánoční girlandy. Jde o řetězy imitující jehličnaté větvičky. Jsou různě dlouhé, husté a některé mají v sobě již zabudovaná světla.

Jejich kostru tvoří drátek, takže je můžete omotat a natáhnout kdekoliv bude třeba. Bývají opleteny okolo zábradlí, jsou ozdobou zárubní, oken, visí ze stropu i okolo nábytku. Někdo je dokonce přidává na vánoční stromeček, aby opticky doplnil chybějící hustotu. Girlandu můžete i stočit a použít jako vánoční věnec na dveře. Vždy dokáže vpustit kouzlo Vánoc do každého interiéru, kde se nachází. Díky nim bude pokoj slavnostnější a okázalejší. 

Objevte vánoční girlandu na dveře nebo zábradlí na WestwingNow

Vánoční girlandy jsou oblíbené i mezi prodejci. Ti je používají k ozdobení svých vitrín a výloh. Jejich typická zelená barva totiž přitáhne pozornost, a také dává jedinečný prostor pro zavěšení vánočních ozdob. Ve chvíli, kdy je stočíte a zavěsíte na dveře, je nutné jejich konce upevnit. Třeba ozdobnou stuhou nebo tenkým drátkem. Skvěle ale budou vypadat i samotné. Ne vždy se vše musí blyštit a třpytit až zrak přechází. Jejich věrný přírodní vzhled je krásný sám o sobě.

Na WestwingNow si vyzdobíte celý dům. Vánočními girlandami ozdobíte okna, dveře a zábradlí, dále nakoupíte vánoční světelné řetězy a okolo postavíte vánoční dekorace. Atmosféru Vánoc tak budete moct nasávat v každém koutku svého domova. Velký výběr vánočních produktů na WestwingNow vám s tím pomůže.