Hledat

Vánoční osvětlení

119 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Vánoční osvětlení: nakupujte kvalitní vánoční osvětlení

Vánoční čas je pro mnoho lidí nejoblíbenější částí roku. Zdobí se obchody, ulice, domácnosti i celé domy. To, co bylo dříve k vidění jen v amerických filmech, je dnes naprosto běžné i u nás. Vánoční osvětlení domu od střechy až po branku v plotě. Prostě bez vánočního osvětlení si už konec roku ani představit nelze, podtrhne totiž atmosféru a i to, co jinak vypadá ošklivě nebo šedivě se promění v něco přívětivějšího a krásného. Proto i vy byste neměli otálet a proměnit svou domácnost na Vánoce ve svět světel! 

Objevte originální vánoční osvětlení do okna nebo na balkon na WestwingNow

Nezáleží na tom, zda máte dům či bydlíte v bytě. Dekorace jsou prostě symbolem domova. Díky nim vypadá vše útulněji. Hlavně o Vánocích je jakýmsi nepsaným pravidlem, že by každý měl mít doma nějaké to vánoční osvětlení a vánoční dekorace. U nás naleznete velký výběr produktů všech velikostí, typů a druhů světel. Jsou zde k objevení osvětlení určená jak do exteriéru, tak i interiéru. Vyberete si tu menší dekoraci na polici v předsíni i větší na terasu domu. Stačí si určit pouze svůj styl. 

Jak správně vybrat vánoční osvětlení online?

  • Pokud chcete, aby vaše představy s vánočními světly dopadly dle vašeho očekávání, je třeba dbát na dobrý nákup produktů. Co se týká vánočního stromečku předejděte klasické chybě, že budete mít příliš krátký světelný řetěz na stromeček. Takové vánoční osvětlení na stromečku nepůsobí vůbec hezky. 
  • Toužíte si ozdobit zábradlí ke vstupu domu a největší strom rostoucí před domem. Pak kvůli bezpečnosti musíte použít osvětlení pouze určená pro venkovní použití. Mají ochranu proti vodě v hodnotě min. IP 44. Je také mnohem lepší, pokud je místo připojení do sítě budete napájet pomocí baterií. A ještě lepší bude, když koupíte světla s časovačem. Nebudete se tak muset každý den starat o zapnutí a vypnutí. Vše za vás udělá jednoduchý strojek. Navíc vám bezdrátové osvětlení dává zcela volnou ruku v tom, kde jej pověsíte či natáhnete.
  • Svou ozdobu by měli dostat i okna. Zde se preferují hlavně světelné hvězdy, svícny ve tvaru svíček nebo malé chaloupky, které vypadají jako by v nich bylo rozsvíceno. To vše dokonale ozdobí vaše okna a dveře.
  • Správný výběr vánočního osvětlení je i o dobrém výběru kabelu, na kterém světýlka visí. Vždy vybírejte takový, který půjde nejmíň vidět. 

Veškeré naše produkty jsou vybírány nejen na základě vzhledu, ale především kvality. Značky renomovaných firem a návrhářů jsou toho důkazem. Jedinečná možnost vrácení zboží až do 100 dnů od nákupu zajistí, že vždy bude vše dokonale ladit. WestwingNow má tolik možností výběru, že si jistě každý najde to pravé vánoční osvětlení, která zkrášlí jeho domov na Vánoce.


Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756