Hledat

Vánoční koule

218 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Vánoční koule: ozdobte si originálně váš vánoční stromeček

Zdobení vánočního stromečku patří k neopomenutelným tradicím Vánoc. Někde se zdobí vánoční stromeček až večer před Štědrým dnem, jinde si svůj stromek nadšeně ozdobí už v polovině prosince, aby si kouzelnou atmosféru, kterou dokáže stromeček vytvořit, užili, jak jen to jde. Jedno je jasné, bez stromečku by to nebyly Vánoce. Na tom, jakým dojmem konkrétní vánoční stromeček, ať už umělý nebo živý, působí, mají lví podíl kupříkladu třpytivé řetězy, světýlka, ale především vánoční koule a další ozdoby.

Potřebujete-li dokoupit více ozdob, protože si letos plánujete pořídit vyšší stromeček nebo už se vám jednoduše přejedl vzhled těch starých, vyrazte do internetového obchodu WestwingNow. U nás najdete dechberoucí výběr, ať už preferujete rozmanitost a kupujete si ozdoby po jednom kuse, nebo je pro vás tím pravým spíše sada vánočních ozdob obsahující více kouliček. Nádherné, ručně foukané i malované skleněné ozdoby pro vás máme jak v nekomplikovaném designu bez vzorů, tak s nejrůznějšími motivy ve vánočním duchu. Sklo ale není jediným materiálem, který vám náš e-shop v kategorii vánočních baněk nabízí. Koule si můžete pořídit taktéž z umělé hmoty, kovu či dřeva v kombinaci se sametem nebo kupříkladu pravým peřím.

Nakupujte vánoční baňky na WestwingNow

Mezi bestsellery obchodu WestwingNow patří především vánoční baňka skleněná. Tento materiál i s jeho křehkostí totiž dokáže ještě o něco více rozsvítit kouzelnou atmosféru Vánoc. Preferujete-li u ozdob na svůj vánoční stromeček jedinečný vzhled, vydejte se na WestwingNow například pro transparentní skleněné koule s motivy bílého jmelí a cesmíny. Nekonvenčně ale působí i vánoční koule se sobími parůžky nebo třeba model, který má miniaturní kovový stromeček místo klasické korunky pro připevnění závěsného háčku. 

Obchod WestwingNow vám přináší jedinečné značkové ozdoby na vánoční stromeček. Prémiová kvalita výrobků nejen vánočního sortimentu se navíc pojí s našimi prvotřídními službami. Nechte si od nás kupříkladu doručit svou zásilku v hodnotě nad 800 Kč zcela zdarma. Váš drahocenný čas, ale i peníze pak ušetříte díky sofistikovanému filtrovacímu systému v našem e-shopu.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756