Velikost
  Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

  Koberce

  542 Výrobků
  Seřadit: Oblíbenost
  Filtr

  Koberce: objevte naše kvalitní a moderní koberce

  Máte studenou podlahu, malé dítě, co většinu dne tráví na zemi, rádi cvičíte jógu a jednoduše milujete teplo domova? Pak vám nesmí v žádném pokoji chybět právě koberec. Ať už jde o kusový nebo celoplošný, vždy doladí dojem z místnosti na dokonalý zážitek, zateplí ji a pomůže ztlumit hluk. Můžete pomoci něj vymezit i různé zóny v pokoji a nejsou zakázané ani kombinace. Tedy, že na celoplošně položený koberec umístíte další rohože a kusové koberce. Krásně díky tomuto prvku schováte drobné nerovnosti na podlaze nebo nehodu, díky které máte v podlaze díru či nevyčistitelný flek.

  U nás najdete široký výběr mnoha stylů. Takže si vyberete přesně ten, co se bude hodit do celkového pojetí vašeho pokoje. Nespočet barev, vzorů a struktur. Můžete zvolit mezi krátkým i dlouhým vlasem a v případě trefení špatného odstínu, jej můžete vrátit a vybrat jiný. Designové koberce jsou nejen pastvou pro oči, ale ukážou i charakter a vkus majitele.

  Jaké tipy koberců naleznete na WestwingNow?

  Potřebujete určitý rozměr, dekor nebo materiál? Na WestwingNow je k dispozici široký výběr. K dispozici jsou jak tradiční vzory a barvy, tak i nadčasové designové výrobky. Zvolte si typ a pak už jen laďte detaily.

  Například koberce s krátkým vlasem jsou pokládány tam, kde dochází k běžnému dennímu používání zato koberce s dlouhým vlasem jsou spíše okrasným prvkem. Prázdnou podlahu na chodbě nebo mezi dvěma pokoji, lze rozveselit koberci typu běhouny. Nebo venkovní koberce můžete umístit do zimní zahrady nebo na terasu. I venkovní prostředí si zaslouží zkrášlit.

  Objevte kusové koberce do každého pokoje

  Objevte designové koberce do každého pokoje a také venkovní prostředí. Každý pokoj v domě si zaslouží vlastní pozornost. Žádný by neměl být opomenut. Takže se snažte o dotažení do posledního detailu a vytvoření dobrého dojmu z pokoje. V tom vám koberec může zásadně pomoci. Skutečně dotváří charakter pokoje. Pobyt se stává hezčí, útulnější, teplejší a můžete pak trávit mnohem času i na podlaze, kde se dají dělat všelijaké činnosti.

  Nejvíce používaným nábytkem je nábytek do jídelny. Trávíte tam spoustu času. Mnohé hospodyně si tak do kuchyně pokládá koberec na zem podél linky. Tyto místnosti jsou většinou spojené s jídelním koutem. Pokud jej chcete opticky vymezit, postavte jej na kusový koberec anebo mezi stůl a kuchyňskou linku vložte běhoun. Koberec do obyváku se také dává z mnoha důvodů. Především zlepší akustiku místnosti a zateplí ji. Je fakt, že obývací pokoj je skutečně místem setkání a někdy může být veseleji, než je zdrávo.

  Vstát a bosou nohu stoupnout na studené lino. To není to pravé ráno. Proto k posteli umístěte vhodný koberec do ložnice. Klidně můžete použít jen kusový rozměr, a tady si lze dovolit i ten s vysokým vlasem. Bude to velmi příjemné. V případě koberce do dětského pokoje volte praktičnost a náročnost na údržbu. Věřte, že tam bude velmi namáhán. Volte tedy skutečnou kvalitu.

  Kde ještě všude může ležet tento interiérový prvek? Co třeba koberec v koupelně? Tam jde hodně o snášení vlhkého prostředí. Volte raději menší rohožky, které lze rychle usušit a nevadí jim větší množství vody.

  Koberec na schody a venkovní koberce se moc nevidí. Jde o raritní použití. Je zde dost namáhán. Takže zvolte takový materiál, který odolá oděru a horšímu mechanickému zacházení. Tyto místa jsou často první na řadě, co se týká přechodu z venkovního prostředí do vnitřního.

  Přejeme vám hodně zábavy při nakupování designových koberců na WestwingNow!