Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Koberce

532 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Koberce online: objevte naše kvalitní a moderní koberce

Máte studenou podlahu, malé dítě, co většinu dne tráví na zemi, rádi cvičíte jógu a jednoduše milujete teplo domova? Pak vám nesmí v žádném pokoji chybět právě koberec. Ať už jde o kusový nebo celoplošný , vždy doladí dojem z místnosti na dokonalý zážitek, zateplí ji a pomůže ztlumit hluk. Můžete pomoci něj vymezit i různé zóny v pokoji a nejsou zakázané ani kombinace. Tedy, že na celoplošně položený koberec umístíte další rohože a kusové koberce. Krásně díky tomuto prvku schováte drobné nerovnosti na podlaze nebo nehodu, díky které máte v podlaze díru či nevyčistitelný flek.

U nás najdete široký výběr mnoha stylů. Takže si vyberete přesně ten, co se bude hodit do celkového pojetí vašeho pokoje. Nespočet barev, vzorů a struktur. Můžete zvolit mezi krátkým i dlouhým vlasem a v případě trefení špatného odstínu, jej můžete vrátit a vybrat jiný. Designové koberce jsou nejen pastvou pro oči, ale ukážou i charakter a vkus majitele.

Jaké tipy koberců naleznete na WestwingNow?

Potřebujete určitý rozměr, dekor nebo materiál? Na WestwingNow je k dispozici široký výběr. K dispozici jsou jak tradiční vzory a barvy, tak i nadčasové designové výrobky. Zvolte si typ a pak už jen laďte detaily.

Například koberce s krátkým vlasem jsou pokládány tam, kde dochází k běžnému dennímu používání zato koberce s dlouhým vlasem jsou spíše okrasným prvkem. Prázdnou podlahu na chodbě nebo mezi dvěma pokoji, lze rozveselit koberci typu běhouny. Nebo venkovní koberce můžete umístit do zimní zahrady nebo na terasu. I venkovní prostředí si zaslouží zkrášlit.

Objevte designové koberce do každého pokoje a také ven

Objevte designové koberce do každého pokoje a také venkovní prostředí. Každý pokoj v domě si zaslouží vlastní pozornost. Žádný by neměl být opomenut. Takže se snažte o dotažení do posledního detailu a vytvoření dobrého dojmu z pokoje. V tom vám koberec může zásadně pomoci. Skutečně dotváří charakter pokoje. Pobyt se stává hezčí, útulnější, teplejší a můžete pak trávit mnohem času i na podlaze, kde se dají dělat všelijaké činnosti.

Nejvíce používaným místem v domácnosti je jídelna a kuchyně. Trávíte tam spoustu času. Mnohé hospodyně si tak do kuchyně pokládá koberec na zem podél linky. Tyto místnosti jsou většinou spojené s jídelním koutem. Pokud jej chcete opticky vymezit, postavte jej na kusový koberec anebo mezi stůl a kuchyňskou linku vložte běhoun. Koberec do obyváku se také dává z mnoha důvodů. Především zlepší akustiku místnosti a zateplí ji. Je fakt, že obývací pokoj je skutečně místem setkání a někdy může být veseleji, než je zdrávo.

Vstát a bosou nohu stoupnout na studené lino. To není to pravé ráno. Proto k posteli umístěte vhodný koberec do ložnice. Klidně můžete použít jen kusový rozměr, a tady si lze dovolit i ten s vysokým vlasem. Bude to velmi příjemné. V případě koberce do dětského pokoje volte praktičnost a náročnost na údržbu. Věřte, že tam bude velmi namáhán. Volte tedy skutečnou kvalitu.

Kde ještě všude může ležet tento interiérový prvek? Co třeba koberec v koupelně? Tam jde hodně o snášení vlhkého prostředí. Volte raději menší rohožky, které lze rychle usušit a nevadí jim větší množství vody.

Koberec na schody a venkovní koberce se moc nevidí. Jde o raritní použití. Je zde dost namáhán. Takže zvolte takový materiál, který odolá oděru a horšímu mechanickému zacházení. Tyto místa jsou často první na řadě, co se týká přechodu z venkovního prostředí do vnitřního.

Přejeme vám hodně zábavy při nakupování designových koberců na WestwingNow!