Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Dětský pokoj

627 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Dětský pokoj: nábytek a dekorace do dětského pokoje pro kluka i holčičku

Každý milující rodič touží svým potomkům vytvořit místo, kde se budou cítit dobře. Tím místem je láskyplný domov. To ale tak úplně nestačí. Zejména se zvyšujícím se věkem, kdy děti potřebují soukromí a místo, kde se v klidu mohou učit nebo řešit svá dětská a teenagerská dramata. Takovým útočištěm je dětský pokoj. Jeho interiér se mění s ohledem na stáří a záliby dítěte, které v něm žije.

Objevte stylový nábytek a dekorace do dětského pokoje na WestwingNow

Přijďte si k nám pro výrobky renomovaných světových značek a návrhářů, které vám mile rádi rychle doručíme zdarma u stovek produktů. Vše, co v naší nabídce naleznete, je samozřejmě vyrobeno z nezávadných materiálů s požadovanými testy či certifikáty. Bezpečí vašeho dítěte je pro nás ve WestwingNow totiž důležité stejně, jako jeho pohodlí. Ať už právě zařizujete pokojíček pro miminko nebo dětský pokoj pro dva školáky, na WestwingNow seženete veškeré vybavení, které bude potřeba.

  • Od rostoucí postýlky, matrace, přebalovacího pultíku, přes šatní skříň, až po malinký stoleček s židličkami. To vše budete v dětském pokoji potřebovat, a to vše v prémiové kvalitě a za skvělé ceny seženete právě na WestwingNow.
  • Máloco mimo kategorii hraček, ve svém pokojíčku dětičky ocení tak moc, jako právě světlo. Především tedy malé děti, kterým tlumené osvětlení jejich pokoje pomáhá s usínáním. Chcete-li, aby se váš potomek před spaním cítil v bezpečí, pořiďte mu světelný LED řetěz, nebo dekorativní světlo ve tvaru mráčku či měsíčku. Tlumené světlo lampičky totiž spolehlivě odradí všechny bubáky.
  • Pokoj vašeho milovaného potomka je již téměř hotový, avšak stále tomu něco chybí? Jak zařídit dětský pokoj tak, aby na vás už mezi dveřmi dýchla bezstarostná atmosféra a chuť zapomenout na trable dospěláckého života? Vneste do interiéru jiskru. K tomu vám pomohou dekorace a nejrůznější doplňky.
  • S prvním pevným jídlem pořiďte svému dítěti sadu zdobených dětských talířků, z nichž pro něj bude zábava jíst. Kulturu stolování pak později na vyšší úroveň pozvedněte dětskými příbory a hrnečky.

Nechte se inspirovat širokým sortimentem dětského textilu na WestwingNow. Nádherná přebalovací podložka či pestrobarevné povlečení s motivy zvířátek či dopravních prostředků dovedou interiér dětské místnosti k naprosté dokonalosti.

Jak a kdy zařídit dětský pokoj?

Díky nákupům na WestwingNow zjistíte, že byť nejste žádný interiérový designér, dostali jste se do životní fáze, kdy zařídit dětský pokoj je velmi příjemnou výzvou. Pohrajte si s barvami, zábavnými motivy, světlem a příjemnými materiály a vytvořte zcela osobitý prostor k životu a zábavě pro vaše dítko. Vzhled a vybavení se bude postupně jistě měnit. První verzi dětského pokoje ale vytvořte id eálně ještě před narozením jeho obyvatele.

Přemýšlíte nad tím, co darovat k narozeninám dětem ve vaší rodině? Také v tomto případě vám můžeme vřele doporučit internetový obchod WestwingNow, neboť z kategorie dětského příslušenství si ten pravý dárek rozhodně vyberete.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756