Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Vánoční svítící dekorace

66 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Vánoční svítící dekorace: pro pravou vánoční atmosféru

Pokud jste majitelem bytu a fascinují vás na Vánoce ozdobené celé profily domů? Nemusíte se vzdát svých snů. Budete ovšem muset myslet v menším měřítku, ale i vy si můžete doma vychutnat vánoční svítící dekorace. Vždyť přece svou službu udělají i předměty evokující vánoční čas. Zavěste si třeba vánoční hvězdu svítící do okna a uvidíte, jak jej krásně ozdobí. Hvězdy mohou být placaté, ale i v provedení 3d. Záleží také na tom, zda máte pověšené záclony a závěsy, shrnujete žaluzie nebo vám v okně pravidelně sedí pes. 

Nakupujte vánoční svítící dekorace online na WestwingNow

Vánoční svítící dekorace se zapojují buď do sítě nebo fungují na baterie. V první možnosti je třeba na to myslet již dopředu, pokud to lze. Plánujete rekonstrukci nebo jen máte v plánu vymalovat, připravte si zásuvku co nejblíže místu, kde bude dekorace zpravidla stát. 

Pokud potřebujete vánoční dekorace na vyšší nožce, protože by nebyla dekorace dobře vidět? Nevadí, WestwingNow má dekorace i velmi vysoké. WestwingNow má veškeré typy výrobků vysoké kvality od zvučných značek. K nákupu lze využít i dopravu zdarma při nákupu nad 800 Kč. S námi si tak pohodlně nakoupíte veškeré svítící dekorace na Vánoce online.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756