Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Dětský nábytek: objevte kvalitní dětský nábytek a veselé vzory

Děti jsou čisté dušičky, jež dělají z příbytku domov, a šíří jím radost. Proto bychom jim měli poskytnout místo, které bude jejich útočištěm v jakémkoliv věku – dětský pokoj. Zatímco dětský pokoj pro kluka i holku v předškolním věku je zejména o hraní, s nástupem do první třídy se z něj stává zároveň i studovna. Proto je vybavení potřeba v průběhu let obnovit a přizpůsobit zájmům, potřebám a koneckonců i vkusu a vizi vašeho dítěte.

Jedná-lise o dětský pokoj pro dva, je zařizování interiéru a výběr nábytku ke spokojenosti obou potomků o trochu složitější. Obzvláště, pokud je věkový rozdíl mezi nimi větší. S inspirací a skvělým sortimentem nábytku do dětských pokojíčků, jež vám přináší internetový obchod WestwingNow, si ale jistě snadno poradíte a vyberete to nejlepší. A pokud byste se náhodou nemohli rozhodnout, vždycky se na názor můžete zeptat i obyvatel pokojíku.

Objevte kvalitní dětský nábytek na WestwingNow

WestwingNow vám v rámci sortimentu dětského nábytku nabízí tolik výrobků, že u nás zaručeně naleznete přesně to, po čem vy i vaše děti toužíte. Do pokoje mladších prcků se určitě bude hodit designový přebalovací pult, sada kvalitních matrací či barevné nástěnné police ve tvaru mráčku. Dětský pokoj pro holčičku zas rozhodně musí mít růžovou židličku ve tvaru zajíčka nebo prasátka a stoleček na kreslení.

Kluci si své mašinky a autíčka mohou vystavit do deseti přihrádek policového dílu ve tvaru domečku. A přepadne-li je během hraní únava, nechte je se svalit na sedací vak z organické bavlny a nabrat síly do dalších her. Vše je zhotoveno z naprosto nezávadných a testovaných materiálů. Nám ve WestwingNow totiž skutečně záleží na tom, aby si děti mohly užívat hraní a objevování světa bezstarostně v naprostém bezpečí. Nábytek je většinou vyroben z různých druhů kvalitních dřev a kovů s rozličnými povrchovými úpravami. Kvalitní polstrování křesílek a pufů je samozřejmostí, stejně jako příjemný a měkoučký potahový materiál, který je často z kvalitní bavlny či saténu.

Pokud se má dítě v pokoji cítit dobře, je na místě zohlednit při koupi vybavení také to, jaké jsou záliby a zájmy dětí jak ve volném čase, tak ve škole. Nábytek dětský pokoj učiní útulnějším a vznikne díky němu tolik potřebný úložný prostor pro oblečení, hračky nebo třeba pomůcky do školy. Nezapomeňte ale ani na edukační dekorace a doplňky, jež mohou dítěti pomoci s rozvojem.

Jak vybrat vhodný nábytek do dětského pokoje online?

Jak naše děti rostou, vybavení a vzhled pokoje se postupně mění. V první řadě se proto zaměřte na to, pro jak staré dítě nábytek do pokoje vybíráte. Pokud jde o batole či dítě, které má ještě daleko do puberty a s ní přicházejících rebelií, nemusíte se bát vybrat veselý nábytek. Je až neuvěřitelné, jak moc dokáže prozářit a zútulnit dětský pokoj sestava barevného nábytku. Zároveň by ale dětský nábytek rozhodně měl splňovat i jiné než pouze estetické nároky. S velkým množstvím hraček i oblečení vašeho potomka nezapomínejte na dostatek úložných prostor, ale také na bezpečnost použitých materiálů.

U nábytku do dětských pokojů na WestwingNow ze svých požadavků rozhodně nemusíte slevovat ani v jednom ohledu. Nejen, že naše vybavení do pokojíčku vypadá krásně, vejde se do něj vše, co děti potřebují, a nezruinuje rodinný rozpočet. Veškerý dětský sortiment od hraček po nábytek u nás navíc splňuje ty nejpřísnější testy a požadavky na bezpečnost. Výhodou nákupu v obchodě WestwingNow je ale například také doprava zcela bez poplatku pro objednávky nad 800 Kč. Přijďte k nám udělat designovým nábytkem radost sobě i svým potomkům.

Dětský nábytek

49 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr