Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Kancelářské potřeby

159 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Kancelářské potřeby: vše potřebné do vaší kanceláře nebo na home-office

Práce je pro život velmi důležitá. Za odvedenou práci si můžete užít různá dobrodružství a zážitky. Díky vydělaným penězům si taky můžete dopřát pěkný domov. WestwingNow má potřebnou výbavu, která vám práci usnadní. Někteří mají vlastní místo v kanceláři, jiní pracují z domu. Spousta lidí je odsouzena část dne trávit v práci a další odvádět výkon v domácí kanceláři v případě home-officu ať už je důvod jakýkoli. Pokud má však vše hladce běžet, je třeba mít kancelář pěkně zařízenou, utříděnou a urovnanou. Vše musí mít své místo třeba v úložném boxu a kancelářské pomůcky by měly být po ruce. Není nic horšího než neumět najít pero, když se chcete podepsat.

Pomocí zápisníku již na nic nezapomenete a nezmeškáte důležitou schůzku. Kancelář si musíte zařídit tak, aby byla dělaná vám na míru. A hlavně aby byla účelná. Jedině v kvalitně zařízeném místě odvedete potřebný výkon. A je jedno zda je to mimo domov nebo právě uvnitř něj.

Objevte široký výběr kancelářských potřeb na WestwingNow

Co vše lze zařadit do kancelářských potřeb? Jsou to různá pera a psací potřeby, které je lepší mít na dosah ruky. Dále zde najdete různé zápisníky. Pro někoho možná přežitek v době mobilů a sdílených kalendářů, ale jsou lidi, co nedají dopustit na papírovou podobu. Někteří se v tom doslova vyžívají a zápisníky i sbírají. A co dále nesmí chybět v žádné kanceláři? Doplňky, ty všechno dotvoří. Takže koš, obaly, sponky a sešívačky apod. Takový drobný materiál můžete potřebovat každou chvíli. Dejte si je tedy do šuplíku.

Středobodem kanceláře by měla být kvalitní židle a nastavitelný stůl s dostatečnou pracovní plochou k práci. Nezapomeňte na stropní i dodatečné svítidla a osvětlení. Nikdo si nechce kazit oči u mihotavého světla nebo úplné tmy. Pokud je to možné, vše si utřiďte a popište. Lépe se tak bude držet organizovaný pořádek. Dobře na to poslouží všelijaký úložný box s víkem i bez. A na důležité papíry je zde organizér na dokumenty. Veškeré potřeby k psaní si nastrkejte do stojanu na kancelářské produkty. A ten nejlépe na kancelářský stůl. Už nebudete hledat špičatou barevnou tužku. 

3 důvody proč mít pořádek na pracovním stole

Ano, víme, že uklízení není zrovna činnost, která by lidi příliš bavila. A právě proto, si musíte pracovní prostor zařídit tak, aby byl úklid co nejjednodušší. Tím, že vše bude mít své místo, lépe se vám na něj budou věci vracet a při utírání prachu odpadne neustále nadzvedávání a poponášení. A to stojí za trochu prvotní námahy. Také získáte mnohem více prostoru, protože uklizený stůl je velký stůl. A nakonec vše snáze najdete. Až příště někoho pošlete pro nůžky, bude přesně vědět, kam by měl jít.

  • WestwingNow si zakládá na kvalitních výrobcích a na včasném doručení zboží.
  • Doprava zdarma pro všechny, kteří nakoupí za více než jen 800 Kč.
  • Výběr se koná u renomovaných značek. Máte tedy spoleh na kontrolované provedení a výběr těch nejlepších látek.
  • Věříme, že nákupem na WestwingNow proměníte váš kout v propracovanou domácí kancelář!

    Doprava zdarma od 800 Kč

    Bezplatné vrácení do 100 dní

    Zákaznický servis +420228887756