Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Konvice na čaj

36 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Konvice na čaj: užijte si výborný čaj z naší konvičky na čaj

Pití čaje je požitek s tisíciletou tradicí. Proto, pokud si nevystačíte s nejlevnějším pytlíkovým čajem, ale naopak jste jedním z milovníků dobrých sypaných čajů, rozhodně potřebujete mít i kvalitní a designové konvice na čaj. Takové, z nichž výborný čas chutná ještě lahodněji, na vás čekají v internetovém obchodě WestwingNow. Ať už preferujete jakýkoliv styl a design, rozhodně si v našem sortimentu vyberete čajovou konvičku, která potěší nejen vás, ale i hosty, které pozvete na svůj příští čajový dýchánek.

Vybírat můžete z tradičních orientálních hliněných a porcelánových kousků, ale i z konvic z nerezové oceli, keramiky a kovu. Mezi bestsellery na WestwingNow ale jednoznačně patří moderní celoskleněná konvice na čaj se sítkem. A to nejen kvůli nadčasovému atraktivnímu vzhledu, ale také proto, že po celou dobu přípravy čaje můžete sledovat zajímavý proces jeho louhování. Připravujete-li si rádi kvetoucí čaje, s touto konvičkou vás čeká neuvěřitelná podívaná. Skleněný model je vhodný i pro ty, kteří potřebují vidět barvu čaje, aby zjistili, zda už je dostatečně silný, nebo ještě chviličku potřebuje.

Jak správně servírovat čaj?

Etiketa v oblasti kultury pití čaje radí, že se čaj má servírovat již bez lístků. Je také potřeba dodržovat postupy správného louhování, které jsou u každého druhu čaje trochu jiné. Základem samotné přípravy čaje je samozřejmě kvalitní čaj a designová čajová konvička, která ještě umocní zážitek z pití tohoto lahodného horkého nápoje, ať už jej popíjíte sami při chvílích relaxu, nebo s hosty, kteří přišli na návštěvu. Dále zvolte designové hrnky na čaj nebo šálky, které ještě umocní daný zážitek a pohodu.

Konvička na čaj je taktéž hezkým dárkem. Proto, máte-li ve svém okolí nějakého milovníka čaje, pořiďte mu u nás na WestwingNow krásný a kvalitní model, díky kterému si na vás vzpomene pokaždé, co bude z oné konvičky popíjet čaj. Na WestwingNow nakupujte chytře a z pohodlí svého domova, a využijte našich příjemných výhod. Například dopravy zdarma pro všechny objednávky v minimální hodnotě 800 Kč nebo slevového voucheru ve výši 300 Kč pro nově registrované zákazníky.