Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Servírování

319 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Servírování: máme vše, co potřebujete pro bezchybné servírování vašich pokrmů

Vaření a příprava občerstvení už dávno není doménou pouze žen. A stejně tak prošla během posledních dekád velkou proměnou i samotná kultura stolování. Dnes již víme, že abychom si jídlo užili a odcházeli od stolu spokojení, nestačí nasytit žaludek, ale i naše oko prahnoucí po estetickém zážitku. Jakékoliv jídlo působí na stylovém nádobí ještě lépe. Zároveň je ale nutné, aby i krásné servírovací nádobí splňovalo především svou praktickou úlohu na jedničku.

U nás se proto soustředíme na výrobky z mnoha materiálů, jež jsou vyrobeny nejen v osobitém a jedinečným stylu a designu, ale také vás okouzlí tím, jak praktické jsou. Jistě vás také potěší, že většinu nádobí lzemýt v myčce. Tato výhoda vás čeká také u velké části ručně vyráběných produktů v našem sortimentu.

Nakupujte servírovací nádobí online na WestwingNow

Rozmanitost materiálů a stylů a široká barevná škála produktů, jež si u nás můžete zakoupit, vám vyrazí dech. Stejně jako příjemné ceny a nadstandardní kvalita. Na WestwingNow naleznete hned několik podkategorií servírovacího nádobí, které udělá z každého jídla téměř sváteční zážitek a z každého, kdo jej servíruje, králem hostitelů. Zamilujte si naše:

Servírovací talíře a misky by měl doma mít každý. Ať už připravené pokrmy podáváte na okouzlujících, ručně dělaných marockých talířích, nebo na slavnostní tabuli umístíte designové servírovací misky z kameniny či porcelánu, na své strávníky tím rozhodně uděláte dojem.

Etažérky a podnosy jsou v rámci servírování taktéž nenahraditelné. Díky svému noblesnímu vzhledu působí na sváteční tabuli jako třešnička na dortu. Oživte hostiny i čajové dýchánky podnosem se skleněným poklopem nebo etažérkou z lakovaného kovu či keramiky a naaranžujte na ně exotické ovoce, vánoční cukroví nebo cupcaky na oslavě narozenin či svatební hostině.

Zapomeňte na lití mléka do kávy přímo z lahve nebo dokonce na miniaturní plastové kapsle se smetanou. To k téměř obřadnímu pití kvalitní kávy a čaje nepatří. Alespoň pokud jste skutečný gurmán. Až si příště pozvete kamarádky, spolu s šálky na stůl postavte vkusnou porcelánovou mléčenku s cukřenkou. Na WestwingNow je najdete v sadě i samostatně.

Servírovací tác oceníte, kdykoliv potřebujete připravené občerstvení někam přesunout. Sklenice čerstvé citronády můžete dětem na zahradu odnést na pestrobarevném kulatém tácu s úchyty. Nemocný manžel zase ocení horkou polévku až do postele na pevném dřevěném tácu s nožkami.

Chystáte grill party a přemýšlíte, jak pro hosty zajistit dostatečné osvěžení? Přichystejte jim, domácí limonády s ledem do ručně malovaných keramických džbánků v moderním stylu. Horkým i ledovým nápojům pomůže dlouhou dobu udržet teplotu některá z našich termokonvic, které u nás najdete v mnoha barevných provedeních.

Co se týče stolování, možná vás překvapí, že servírovací prkénka se vyrábí z mnoha materiálů. U nás můžete zakoupit prkénka z akátového, mangového nebo třeba teakového dřeva, ale také z mramoru či bambusu. Podávejte na nich například sushi, které si můžete namáčet do omáček podávaných v porcelánových, skleněných či zdobených keramických mističek.

Nakupujte servírovací nádobí nebo kuchyňské doplňky do vašeho domova na WestwingNow. Z pohodlí domova si můžete vybírat z velkého množství produktů dokonalého designu a kvality. Vše vám pečlivě zabalíme a expresně doručíme.