Kulaté koberce

86 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Kulaté koberce: designové koberce do každé místnosti

Důvodů k pořízení kusových kulatých koberců je jistě mnoho. Milovníci originálního a moderního bytového designu si potrpí na detaily. Mezi takové, které se při pohledu na interiér jako celek mohou nezasvěcenému oku zdát nevýznamné, patří právě i oválný koberec. Opak je ale pravdou. O bezvýznamný doplněk rozhodně nejde. Tento druh kusových koberců nejen perfektně tepelně izoluje, což ocení zejména ti zimomřivější z nás, ale dokáže vytvořit teplejší a příjemnější dojem i z jinak chladného a nevýrazného interiéru.

Zároveň, pokud zvolíte vhodnou, ideálně veselou barvu nového koberce, do prostoru vnese i jistou dávku pozitivní energie a prosvítí interiér. Pro inspiraci a skutečně kvalitní a stylové kousky navštivte webové stránky obchodu WestwingNow, kde na vás čeká široká nabídka nejen kulatých koberců, ale také dalšího bytového vybavení, které vás bude svou neotřelostí bavit. A to i v případě už ve vašem bytě bude stát nějaký ten pátek. Produkty z WestwingNow se jednoduše neokoukají.

Nakupujte kulaté a oválné koberce online na WestwingNow

Objevte na WestwingNow svět prvotřídních designových koberců od předních světových značek a návrhářů. Díky našemu sofistikovanému filtrovacímu systému si můžete nechat zobrazit pouze takové koberce, které odpovídají vašim preferencím ohledně použitého materiálu, barevného provedení, průměru, značky, vzoru a dokonce i termínu dodání objednaného zboží. U nás si z pohodlí domova rychle vyberete svůj nový jutový, viskózový, vlněný nebo bavlněný koberec stejně tak, jako model z umělého či přírodního vlákna, který bude ozdobou vašeho obývacího pokoje. Mezi desítkami produktů v této kategorii nalezneme koberce s abstraktními, grafickými i monochromatickými vzory.

Interiéry zařízené v romantickém, vintage nebo rozpustilém bohémském stylu ale skvěle doplní i kulatý koberec s květinovým vzorem. Do minimalistických bytů nebo prostor zařízených v industriálním stylu můžete umístit nekomplikované jednobarevné koberce, které jen podtrhnou celistvost prostého, ale o to zajímavějšího a trendy vzezření pokoje. Navštivte WestwingNow, vyberte si svého favorita mezi kusovými kulatými či oválnými koberci a za krátko už si můžete užívat měkkého koberce pod nohami, který vás potěší pokaždé, co si na něj položíte chodidla. Ten pocit si jednoduše zamilujete stejně tak, jako svěží změnu, kterou koberec do vašeho bytu přinese.

Jak sladit koberec s nábytkem u vás doma?

Sladit nový nábytek či doplněk s vybavením, které již ve svém bytě máte, bývá někdy oříšek. Ne však, když přijde řeč na kusové kulaté či oválné koberce. Zde je třeba si kromě stylu koberce a vzoru ohlídat pouze jednu věc. Tím, co nesmíme při výběru kulatého koberce zanedbat, je samozřejmě velikost a výška vlasu. Tento typ bytového doplňku se nejčastěji umisťuje do středu místnosti.

Například pod konferenční stolek jako součást sedací zóny, kde se odehrává veškeré dění v rámci rodiny, případně se zde setkáváme také s návštěvami. Rozhodně si proto ještě před koupí nového koberce přeměřte prostor, kam byste jej rádi umístili. Nemělo by se totiž stát, že bude jeho část schovaná například pod pohovkou nebo jiným nábytkem. Aby kulatý koberec působil v prostoru dobře, je třeba, aby byl vidět celý. Kromě estetického vnímání jde totiž také o symboliku celistvosti. Jak rodiny, která kolem kruhového koberce sedává, tak vzhledu interiéru.

Při rozhodování se o délce vlasu u svého nového koberce berte v potaz jak pohodlí, které bude koberec poskytovat, tak také to, zda máte nějaké domácí mazlíčky. V případě, že ano, počítejte s tím, že bude třeba koberec s vysokým vlasem luxováním a vyklepáváním zbavovat srsti o něco častěji, než když si pořídíte kulatý koberec s nízkým vlasem.

Pro stylové, designové, i ručně tkané koberce si přijďte k nám, do internetového obchodu WestwingNow. V širokém sortimentu nábytku, bytových doplňků a dekorací naleznete přesně to pravé pro váš byt či zahradu i vy. Jistě vás potěší i rychlá doprava, která je pro objednávky nad 800 Kč zcela bezplatná. Samozřejmostí je také profesionální přístup nebo sto dní dlouhá lhůta pro vrácení zakoupeného zboží.