Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Rohožky

69 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* - Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Rohožky: Objevte originální rohožku pro váš domov

Předsíň, vstupní chodba nebo hala jsou tím prvním, co nás při příchodu domů uvítá. Nezapomínejme proto ani na stylové vybavení těchto prostor. Jedním z nenápadných, ale praktických a důležitých doplňků do chodeb a předsíní všude na světě jsou rohožky

O ty si nejen očišťujeme obuv, abychom si domů donesli co možná nejméně venkovních nečistot, ale také představují jeden z prvních ukazatelů našeho vkusu, na který každá návštěva narazí. A jak jinak všem příchozím ukážeme svůj vytříbený smysl pro styl už mezi dveřmi než designovou rohožkou z WestwingNow?

Vybírejte si z mnoha tvarů i stylových zpracování rohožek. Jutová přírodní rohožka venkovní i vnitřní prostory domu obohatí o útulný boho styl. Mezi oblíbenými kousky ale narazíme i na modely s nápisy vítající hosty nebo hlásající různé citáty či vtipná rčení. Rohožky v atypickém tvaru kopretiny, duhy,  či ananasu jsou sice o něco odvážnějšími modely, ale zato geniálně vyniknou v jednoduše vybavených předsíních.

Nakupujte kvalitní rohožku před dveře na WestwingNow

Vybíráte-li si právě novou rohožku, mohlo by se vám hodit pár tipů, jak nešlápnout vedle, ale obohatit svůj domov o styl dalším vytříbeným doplňkem, který s nadmírou krásy nepřišel ani o trochu své praktičnosti. To, aby rohožka před dveře dobře plnila svůj účel, je samozřejmě nejdůležitější. 

Jen blázen by si chtěl zaprášenou a mnohdy mokrou obuv otírat třeba o kožešinové koberce. Proto je třeba zvolit vhodný materiál, kterým může být například jutové lýko, z něhož se vyrábí i venkovní koberce nebo umělé či přírodní vlákno. Velkou výhodou kvalitních rohoží je i to, jak jednoduše se o ně pečuje. Až budete mít dojem, že vaše rohožka působí zašle, jednoduše ji vyklepejte a bude jako nová.

Chybí vám doma značková rohožka v mimořádné kvalitě a atraktivním designu? Vyrazte pro ni hned teď do obchodu WestwingNow. Kromě vstupního slevového voucheru v hodnotě 300 Kč, který máme připravený pro nově registrované zákazníky, vás čekají i další výhody online nákupu u nás. Například sofistikovaný filtrovací systém, doprava zdarma již od 800 Kč nebo až 100 dní dlouhá lhůta pro vrácení nevyhovujícího zboží.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756