Hledat
WestwingNow Logo
600 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Nástěnné dekorace: krásné dekorace na zeď pro váš domov

Přijdou vám zdi vašeho domova stále holé a hledáte proto stylové a originální dekorace? Máme pro vás jednoduché řešení. Navštivte internetový obchod WestwingNow, kde si můžete vybírat ze stovek nástěnných dekorací, které do vašeho domu přinesou jak nádech svěžího stylu, tak příjemnou atmosféru. Ozdobte zdi kterékoliv místnosti svého domu a zbavte je nudné obyčejnosti. Ať už se vám líbí spíše abstraktní tvary a výjevy, nebo máte raději florální či zvířecí motivy, ze značkových a vysoce kvalitních nástěnných dekorací si u nás zaručeně vyberete to pravé.

Objevte designové nástěnné dekorace na WestwingNow

Pokud byste některou z místností ve vašem domě rádi doladili originálním způsobem, vyzkoušejte naše osobité závěsné dekorace. Výběr v obchodě WestwingNow je skutečně obrovský, proto máte mnoho možností. Vybírejte z fotorámečků, závěsných květináčů na zeď, designových nástěnných hodin, obrazů, plakátů, tapet, kovových nápisů a polic. V nabídce ale najdete i jiné dekorace na stěnu.

Ze stovek produktů z materiálů, jako je krásné kvalitní dřevo, kov v různých barvách i povrchových úpravách, umělá hmota, mramor, sklo, přírodní vlákno, fleece, keramika, papír nebo beton, si dekorace na zeď vyberete zcela jistě také vy. Například třídílnou sadu nástěnných fotorámečků, jež na zeď upevníte pomocí zlatých řetízků. Zlatá barva je ostatně v kategorii nástěnných dekorací velmi trendy. Najdeme ji jak na rámečcích obrazů a plakátů, tak také jako ústřední barvu v rámci desítek závěsných dekorativních výrobků.

Jste-li milovníkem pokojových rostlin a také designových květináčů, rozhodně si oblíbíte květináče v kulatém či trojúhelníkovém půdorysu s plochou zadní částí, díky které se dají pověsit či připevnit ke zdi tak, aby k ní dokonale přiléhaly. Závěsná mramorová polička s kovovými rameny je také vhodná dekorace do pokoje. Umístit se totiž dá kamkoliv, kde je volné místo na stěně. Příjemný moderní vzhled je v případě polic ještě doplněn výhodou nově vzniknuvšího úložného prostoru, na který můžete umístit třeba knihy fotografií nebo další dekorace, jako jsou například dekorační zrcadla.

Jak nejlépe vybrat dekorace na zeď online?

Při výběru se soustřeďte na několik detailů, které vám pomohou vybrat si to opravdu nejvhodnější do interiéru vašeho domova. Dobře zvolená nástěnná dekorace totiž dokáže takřka zázraky. V první řadě se zamyslete nad její velikostí a tím, jak bude působit v prostoru. Pokud vybíráte dekoraci, kterou budete umisťovat na stěnu, jež je celá volná, můžete popustit uzdu fantazii a odvázat se jak co se týče velikosti dekorace, tak stylu. Chcete-li ale doladit zeď, na které už visí televize, obraz nebo jiné předměty, musíte se trochu krotit. Jako u ostatních dekorací a doplňků, by se design a styl nového přírůstku měl dát dobře kombinovat se stávajícím vybavením interiéru. Pak už záleží zejména na vašem vkusu a preferencích.

Milovníkům romantického, boho nebo skandinávského stylu udělají radost dřevěné dekorace na zeď. Například nástěnné hodiny z přírodního lakovaného dřeva nebo rámečky na fotografie či umělecká díla ze dřeva barevného. Do bytu, jehož výzdoba se nese spíše v industriálním nebo glam stylu, zas budou perfektně sedět kovové dekorace na zeď. Vyšperkujte svůj dům v glam stylu milými nápisy z hliníkového psacího písma ve zlaté barvě či mosaznými zakulacenými fotorámečky. Industriální byt pak ocení tmavší kovy, které na WestwingNow naleznete u desítek nástěnných dekorací. Především na kovových tabulích s názvy jednotlivých místností, které se umisťují na dveře. Dále pak v rámci nástěnných hodin či rámečků na obrazy a plakáty.

Najděte inspiraci na WestwingNow a zútulněte svůj domov nádhernými obrázky na zeď nebo jinými nástěnnými dekoracemi, které u nás můžete zakoupit. V našem obchodě ale najdete i nábytek a další doplňky. Jednoduše vše, co patří ke stylovému, kvalitnímu a pohodlnému bydlení. Nejen, že vám k registraci na našich webových stránkách přibalíme dáreček v podobě kuponu na útratu v hodnotě 300 Kč, WestwingNow vám také udělá radost rychlým doručením objednávky, které bude navíc zcela zdarma, pokud u nás nakoupíte za více než 800 Kč v rámci jedné objednávky.

Nástěnné dekorace

35 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr