Hledat
WestwingNow Logo
750 Kč pro VásDoprava zdarma od 800

Povlečení

228 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Povlečení: objevte luxusní povlečení na WestwingNow

Víte, že kvalitní výživný spánek není jen o dobré posteli, ale hlavně o příjemném povlečení? To je tou pomyslnou třešničkou, díky které se každý den těšíte, až ulehnete a přikryjete.

Pokud toužíte vaši postel pozvednout, dopřejte jí kvalitní povlečení. Nabízíme široký výběr materiálů, vzorů a barev. Povlečení na každou postel najdete na WestwingNow. Osvěžující spánek vám zajistí příjemné prostředí, kvalitní matrace a příjemné ložní prádlo.

Naše kvalitní povlečení jsou: 

 • Příjemné na dotek. Snadno se v nich usíná, a naopak těžko se ráno opouští. Nebudete se jich chtít vzdát. 
 • V širokém výběru materiálu, barev a vzorů, díky kterým doladíte každý pokoj. Vybraný motiv se promítá do celého prostoru. 
 • Velmi snadné na údržbu. Postaráte se o jejich vyprání v pohodlí domova. 

Jednotlivé typy povlečení, které Vám nabízíme

Každý materiál sebou nese určité výhody, podle kterých si pak povlečení vybírejte. Někdo preferuje jemnost, teplotní komfort nebo vhodnost materiálu podle ročního období.

 • Bavlněné povlečení
 • Příjemné na dotek, stálobarevné, prodyšné a zároveň savé. Existuje i v upraveném provedení Renforcé, tedy v mnohem hladší a kvalitnější struktuře, než je klasická bavlna.

 • Saténové povlečení
 • Velmi luxusní pevný materiál s hedvábným leskem. Satén je příjemný, pružný, a navíc dokáže regulovat tělesnou teplotu.

 • Perkálové povlečení
 • Perkál je vyroben z čisté bavlny a je tak velmi jemný a hladký. Jde o skutečně lehký materiál, s dlouhou životností, odvodem vlhkosti a příjemným leskem.

 • Flanelové povlečení
 • Velmi dobře izoluje teplo, je savé, hebké a hřejivé. Pro někoho tužší, ale na zimní večery ideální.

  5 tipů, jak vybrat kvalitní povlečení online

  1. Při výběru povlečení dejte pozor na uvedenou velikost. Vaše peřiny s polštářem mohou být v klasické velikosti, prodloužené délce, francouzském typu anebo v naprosto unikátní velikosti. Pokud byste vybrali menší, polštář by byl moc vtlačen, u většího rozměru zase hrozí neustále sesouvání peřiny v povlaku.

  2. Spánek by vás měl těšit a ne obtěžovat. Proto vybírejte materiál podle ročního období a vašich spánkových rituálů. Pěkný vzor vše jen doladí. 

  3. Povlečení musí být pohodlné. Tedy pobyt v něm vás dokáže ukonejšit ke spánku. Každý dotek vyvolá endorfiny a vám se vykouzlí úsměv na tváři. 

  4. Kvalita materiálu a důkladné zpracování je žádoucí. V posteli se různě otáčíte a povlečení musí různé popotahování a škubání vydržet. 

  5. Každý materiál si žádá jiný styl praní. Myslete tedy na to, jak často doma uklízíte. Údržba by měla být co nejjednodušší. Ložní prádlo se optimálně mění každý týden. 

  Výhody nákupu na WestwingNow:

  U nás je možnost bezplatného vrácení produktu do 100 dní. Nemusíte se tedy obávat online nákupu. Jednoduše jej pošlete zpět. 

  Po objednání zboží se za pár dní těšíte z jeho doručení. Naší prioritou je rychlé dodání zboží, abyste se mohli co nejdříve těšit z jeho užívání.

  Vyšperkujte si domov a udělejte z něj své místo snů. Slaďte styl pokoje, zvolte vhodné dekorace a nebojte se nových trendů. Mnoho zábavy u nakupování a zařizování přeje WestwingNow.