Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Přehozy na postel

35 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Přehozy na postel: objevte praktický a stylový přehoz na vaši postel

Neustlaná postel není zrovna dobrou známkou dobré hospodyně. Nečekaná návštěva sice do ložnice obvykle nezavítá, ale člověk má být překvapen. I vás jistě hřeje pocit, že máte pěkně ustláno, než odejdete do práce. A abyste to povýšili ještě na vyšší úroveň, je dobré přes peřiny přehodit designový přehoz na postel.

Několik důvodů, proč si pořídit kvalitní přehoz na postel nebo přehoz na sedačku

Přehozy na postele mají totiž nejen estetickou funkci, kdy krásně schovají peřiny a vytvoří tak ucelený povrch, ale zároveň je i chrání. Dále také chrání povlečení a peřiny před znečištěním. Pokud máte doma kočku, která ovládla kompletně celý váš byt a ulehá i v ložnici, přehoz vás uchrání před pichlavými kočičími chlupy. Pokud jste maminka malých dětí, které na posteli rády skotačí, válí se a hrají, uchraníte tak své saténové povlečení před zničením a zašpiněním.

Přehozy na sedačku zase můžete využít i v obývacím pokoji, který vám slouží i ke spánku. Přehoz přes sedačku slouží k ochraně potahu, na kterém následně večer uleháte. Zahoďte staré deky a raději na celou délku sedačky natáhněte stylový přehoz. Bude to vypadat mnohem lépe. Navíc přehoz se snadno vypere a znovu natáhne. Přehozy jsou taky skvělé k ochraně polštářů nebo přikrývek a brání také usazování prachu. Alergici a citlivější osoby to jistě ocení.

Přehozy přes postel navíc krásně podtrhnou styl vaší ložnice, který lze navíc snadno měnit nebo osvěžit, díky novému přehozu na vaši postel. Díky možnosti vrácení zboží zdarma do 100 dní od nákupu, se nemusíte bát špatné barvy nebo velikosti. Na našem e-shopu najdete pouze kvalitní produkty světových značek.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756