Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Stolní lampy

257 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Stolní lampy: teď se vám rozhodně bude číst a pracovat lépe

Po letech, kdy se stolní lampy a lampičky používaly spíše pouze v kancelářích a knihovnách, se v poslední době opět vracejí do módy. Proto je nejvyšší čas, abyste si svůj interiér nějakou hezkou lampičkou vyzdobili i vy. Jako praktický zdroj světla vám poslouží například stolní lampy na pracovní stůl. Nejen, že dobře uvidíte na to, co na stole děláte, ale zároveň bude vaše pracovna nebo kancelář díky stylové lampě designového vzhledu působit na úrovni. Vstupte do světa luxusních lamp a lampiček, který se vám otevírá na WestwingNow, a vneste do svého života i domácnosti ještě o něco více tolik potřebného světla.

Objevte designové stolní lampy na WestwingNow

V internetovém obchodě Westwing now naleznete stovky svítidel v nejrůznějších stylech a provedeních. Vyberte si stolní lampičku nebo lampu z kombinace materiálů jako je kov, sklo, umělá hmota nebo dokonce husí peří či papír. Přijďte si k nám pro trendy a glamour stolní lampy, designové i moderní malé lampičky na stůl, lampy na psací stůl nebo pro noční lampičky. Díky technologiím si ale můžete pořídit i lampičku s nastavitelnou výškou, USB konektorem či LED světlem.

Stolní lampa se stmívačem je pak skvělou volbou pro fanoušky příjemné romantické atmosféry s tlumeným světlem. Milovníci čtení si mohou jednu z našich nádherných designových stolních lamp a lampiček postavit na odkládací stolek vedle svého pohodlného ušáku, kde sedávají s knihou v ruce. 

Jak vybrat správnou lampu na váš stůl?

Dříve, než si z našeho obchodu objednáte nádhernou lampu či lampičku, se zamyslete nad tím, v jaké barvě a stylu se nese charakter místnosti, kam budete lampičku umisťovat. Dalšími důležitými parametry jsou bezpochyby velikost a svícení. Samozřejmě asi nikdo nechce, aby mu lampa zabírala třetinu pracovní plochy, nebo, pokud ji postavíte na noční stolek, abyste se o přečnívající stínidlo každé ráno uhodili do hlavy. Proto si vždy přeměřte prostor, kam lampičku chcete dát.

Také si dopředu rozmyslete, zda chcete, aby lampička vrhala světlo do všech stran a osvítila tak větší prostor, nebo spíše preferujete lampičku, která bude proud světla směřovat do jednoho bodu, a nebude tak světlem rušit ostatní členy domácnosti. I to je velmi důležité zohlednit. Stejně, jako barvu nebo teplotu světla. Někdo má raději žluté světlo, jinému se líbí světlo chladné. To už je ale otázka žárovek, které se dají poměrně snadno vyměnit za jiné. Jak jde doba napřed, můžete si pořídit třeba i lampičku s jiným než klasickým napájením. Stolní lampa s USB konektorem se zapojí přímo do počítače nebo notebooku. Je tedy přenosná a může nějaký čas svítit i bez přímého připojení do elektrické sítě.

Zaregistrujte se na našich webových stránkách a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč na útratu v obchodě WestwingNow. Z pohodlí svého domova si u nás nakoupíte cokoliv, co do své domácnosti potřebujete. Ať už se jedná o venkovní či vnitřní nábytek a dekorace nebo o designové interiérové doplňky. Ke každé objednávce přesahující částku 800 Kč vám navíc rádi přibalíme rychlou dopravu vašeho zboží až domů, a to zcela bezplatně. Nakupujte kvalitu a styl chytře na WestwingNow.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756