Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Stropní svítidla

214 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Stropní svítidla: objevte designová stropní svítidla do vašeho domu

Pokud právě vybavujete svůj dům, byt nebo třeba chatu, čeká vás poměrně důležité rozhodování ohledně stropních svítidel. Lidé jejich efekt na kvalitu bydlení a celkový dojem z interiéru častokrát podceňují. Pravda je však taková, že odstín a kvalita světla, ale také to, jakým stylem vrhají stropní svítidla světlo na náš příbytek, je poměrně zásadní věc. Záleží vám na prémiové kvalitě a designu vybavení vašeho domova a nechcete při jeho výběru šlápnout vedle? Navštivte internetový obchod WestwingNow a vybírejte si z těch designově nejoriginálnějších stropních svítidel, ale i dalšího sortimentu pro stylové bydlení.

Objevte stropní svítidla do každé místnosti online

Asi každý z nás na sobě už vypozoroval, že některé světlo vnímáme jako příjemné, zatímco jiné bychom u sebe doma nesnesli ani minutu. A podobně to lidé jistě mají nejen s barvou a intenzitou světla, které žárovka vydává, ale také s tím, v čem je na stropě umístěna. Zatímco někdo dává přednost bodovým světlům, které nijak nevyčnívají do prostoru, druhý oceňuje nenápadnou kovovou konstrukci s několika žárovkami a třetí si zas potrpí na výrazné velké lustry s designově zpracovaným stínidlem.

Ať je vaším snem v oblasti světel třeba okázalý luxusní lustr z bílých husích peříček, stropní svítidlo z chromovaných foukaných skleněných kuliček, barevná retro svítidla, svítící bambusová elipsa v boho stylu nebo úplně obyčejné, ale o nic méně krásné reflektorové nebo bodové stropní světlo, v internetovém obchodě WestwingNow najdete, co hledáte. Nejčastěji se setkáme s bílo-černou barevnou kombinací, případně ještě ve spojení se zlatou či stříbrnou. V rámci materiálu pak převažuje sklo, kov a umělá hmota. Na WestwingNow ale najdete i svítidla ze dřeva, betonu nebo, jak jsme již zmínili, z husího peří. Zakládáme si totiž na jedinečném designu. I z toho důvodu v našem e-shopu mají originálně zpracovaná svítidla svou vlastní kategorii.

Určité typy světel se přímo nabízí umístit na konkrétní místa. Stropní svítidla led technologií dokonale prozáří jak tmavé chodby, tak předsíně, špajzky, šatny i garáže. Stropní svítidla s designově zajímavými výraznými stínidly pak můžeme spustit poměrně nízko nad jídelní stůl, čímž navodíme romantickou a útulnou atmosféru ideální pro čas strávený s nejbližšími lidmi. Koupelnová svítidla zas často vypadají velmi dobře i v praktických zónách bytu, jako je třeba kuchyně či prádelna.

Jak najít vhodná stropní světla pro vás na WestwingNow?

Při výběru nových stropních svítidel do svého domu či bytu dbejte na to, aby se co nejlépe hodila ke stylu ostatního vybavení, nad kterým bude zářit. Patříte-li mezi milovníky například industriálního stylu bydlení a je tak vybaven i váš domov, nemusíte se ostýchat umístit podlouhlá zářivková svítidla klidně rovnou doprostřed obýváku nad konferenční stolek.

Díky skvělým filtrům si navíc můžete nechat zobrazit pouze ta svítidla, která odpovídají vašim požadavkům na materiál, barvu, cenu, velikost, styl či značku. A nezapomínejme také na vlastnosti svítidel, jako je možnost stmívání a nastavení různé výšky. Ve WestwingNow dobře víme, jak drahý je váš čas, a proto se vám jej tímto způsobem snažíme šetřit.

Širokou nabídku stropních svítidel všech druhů můžete obdivovat na webových stránkách obchodu WestwingNow. Přinášíme vám stropní světla, ale také nespočet výrobků kategorie nábytku, interiérových doplňků a dekorací. Vše v prvotřídní kvalitě a osobitém stylu a designu z dílen světových značek a renomovaných designérů. Výhodou je i možnost rychlého doručení, které vám u všech objednávek přesahujících částku 800 Kč nabízíme zcela zdarma. Přijďte si k nám udělat radost a vneste do svého domova o trochu více světla.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756