Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Obloukové lampy

29 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Obloukové lampy: výjimečný design a příjemné světlo do vašeho domova

Zejména do prostornějších obývacích pokojů se jako přídavný zdroj osvětlení přímo dokonale hodí obloukové stojací lampy. Poskytují dostatek světla a vypadají skutečně atraktivně a zajímavě. V interiéru každé místnosti proto zákonitě patří k nejvýraznějším designovým prvkům, které obdivuje každá návštěva.

A zamilujete si je i vy. Ve chvílích, kdy vám je příjemnější tlumenější světlo ozařující jen určitý kousek prostoru vašeho obývacího pokoje, jako například při sledování televize, povídání si u skleničky dobrého pití s přáteli nebo klidně i u domácího cvičení jógy, světlo obloukové lampy oceníte především. Vedle své pohovky postavte třeba obloukovou lampu s podstavou z kartáčovaného kovu a stínidlem z bavlny, nebo celokovový model ve zlaté barvě.

Nádherně a dominantně u stojací lampy oblouk působí ve světlejších a takzvaně čistších interiérech. Tedy v prostorech, kde je dostatek místa a vévodí mu nekomplikované vzory a tvary okolního nábytku. Konec konců, stojací lampa oblouková je designovým trendem určeným do moderně zařízených bytů a domů.

Oblouková lampa dodá výrazné světlo

Ohýbací lampa patří do rodiny stojacích lamp, které se v zásadě díky své velikosti starají o dostatek pozornosti; ale obloukové lampy je předčí co se týká délky. Vyčnívající oblouková lampa nám dává světlo a působí jako samostatně stojící designový objekt, který nesmí chybět v žádném bytě. Každý den znovu přitahuje pohledy a okouzlí nás i naše hosty svou elegancí a impozantní velikostí. Pokud tyto lampy a světla ještě trůní na elegantním a stylovém mramorovém podstavci, jako Arco od Achille Castiglioniho, je vzhled perfektní! V žádném případě se netlačí do popředí, ale ani nezůstává v pozadí. Mramorový podstavec není na ohýbacím světle pouze z kvůli designu. Ohýbací světlo má určitou hmotnost a podstavec ho musí udržet. Navíc se tato lampa ohýbá a mramorový podstavec musí udržet i tuto formu. Těžký podstavec je tedy základem pro ohýbací světlo.

Oblouková lampa jako hlavní osvětlení

Máte zkosené stropy v obývacím pokoji nebo v ložnici? Nebo eventuálně nemáte vůbec žádné připojení na stropě pro stropní osvětlení? To zavání problémem; ačkoliv s pomocí ohýbací lampy se tento předpokládaný problém přímo vyřeší a je tak pasé. S velkým a vysokým ohnutím působí ohýbací lampa se stínítkem lampy vyčnívajícím nad stolem jako závěsná lampa. Sama si na podlaze nárokuje pouze málo místa, takže ohýbací lampa může ideálně nahradit stropní nebo visící lampy.

Kam se hodí obloukové lampy

Jako světlo nad jídelním stolem, volně plovoucí nad obývacím pokojem nebo v ložnici – ohýbací lampa se nechá použít v mnoha oblastech bytu a nikde nepřekáží. Díky funkci stmívání, kterou mají uvnitř mnohé ohýbací lampy, dodávají vždy přesné množství světla, které potřebujeme v příslušné situaci. Obloukové lampy mohou být tedy staženy na mírné osvětlení, buď jako lampa na čtení nebo jednoduše jako náladové světlo pro příjemnou atmosféru! Ale přesvědčte se sami o této nádherné a výrazné lampě!

Od toho, aby jedna z našich designových obloukových lamp stála ve vašem obývacím pokoji, vás už dělí jen několik málo kliknutí.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756