Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Obloukové lampy

26 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Obloukové lampy: výjimečný design a příjemné světlo do vašeho domova

Zejména do prostornějších obývacích pokojů se jako přídavný zdroj osvětlení přímo dokonale hodí obloukové stojací lampy. Poskytují dostatek světla a vypadají skutečně atraktivně a zajímavě. V interiéru každé místnosti proto zákonitě patří k nejvýraznějším designovým prvkům, které obdivuje každá návštěva.

A zamilujete si je i vy. Ve chvílích, kdy vám je příjemnější tlumenější světlo ozařující jen určitý kousek prostoru vašeho obývacího pokoje, jako například při sledování televize, povídání si u skleničky dobrého pití s přáteli nebo klidně i u domácího cvičení jógy, světlo obloukové lampy oceníte především. Vedle své pohovky postavte třeba obloukovou lampu s podstavou z kartáčovaného kovu a stínidlem z bavlny, nebo celokovový model ve zlaté barvě.

Nádherně a dominantně u stojací lampy oblouk působí ve světlejších a takzvaně čistších interiérech. Tedy v prostorech, kde je dostatek místa a vévodí mu nekomplikované vzory a tvary okolního nábytku. Konec konců, stojací lampa oblouková je designovým trendem určeným do moderně zařízených bytů a domů.

Zaregistrujte se na stránkách internetového obchodu WestwingNow a získejte poukaz na nákup v hodnotě 300 Kč. Nechte si svou objednávku doručit až domů, rychle a zcela zdarma. Jediné, co pro to musíte udělat, je objednat si u nás zboží v minimální hodnotě 800 Kč. Od toho, aby jedna z našich designových obloukových lamp stála ve vašem obývacím pokoji, vás už dělí jen několik málo kliknutí.

Doprava zdarma od 800 Kč

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756