Velikost
  Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

  Nábytek do předsíně a chodby

  343 Výrobků
  Seřadit: Oblíbenost
  Filtr

  Nábytek do předsíně a chodby: moderní nábytek do předsíně a chodby

  Předsíň je místem, které vidíme jako poslední při odchodu z domu, a také jako první, když se po dlouhém dni v práci či ve škole vracíme domů. Je to přesně to místo, kde si oddechneme, že se za námi zavřely dveře rušného světa a my jsme konečně doma. Proto si i nadčasová předsíň či moderní chodba zaslouží krásné a samozřejmě také praktické vybavení. To platí i pro šatnu, která je často opomíjena, neboť ji běžně neukazujeme návštěvám, ani v ní netrávíme moc času. Proč ale místa, která nám tak dobře slouží neodměnit zbrusu novým kabátem, když nábytek do chodby i vybavení do předsíně či šatny můžete na WestwingNow nakoupit za super ceny?

  Objevte kvalitní nábytek do předsíně na WestwingNow

  Otevřete si stránky internetového obchodu WestwingNow a rázem se dostanete do světa nádherného nábytku a designu, který dokáží svým výrobkům vdechnout jedině renomované značky a návrháři světového měřítka. Nabízíme vám stovky kusů nábytku z kombinací dřeva, kovu, skla, bambusu, ratanu, mramoru, keramiky, masivního dřeva, sametu, manšestru nebo třeba originální i imitované kůže. Každou předsíň nábytek ve světlých barvách rozzáří. Ať už jde o kovový regál, pohodlnou semišovou stoličku, mělkou komodu s mnoha zásuvkami nebo o stojací věšák na oblečení ve tvaru stromu. Na jeho osmnáct háčků s přehledem umístíte bundy všech, i kdybyste si na návštěvu pozvali půlku firmy, v níž pracujete.

  Pokud je vaše předsíň dostatečně světlá, nemusíte se ale zdráhat si do ní pořídit ani tmavší nábytek. Třeba černou retro skříňku s dvířky vyplněnými vídeňskou pleteninou, antracitovou lavičku s potahem z imitace kůže nebo tmavě hnědý nástěnný věšák ze dřeva se zlatými háčky.Úzká předsíň ocení také vzdušné konzolové stolky, které vám poskytnou poměrně dost úložného místa, ale vzhledem k tomu, jak úzké jsou, nebudou nijak výrazně zabírat prostor. S vybavením z WestwingNow už malá předsíň nebude žádné neštěstí.

  Jak si vybrat vkusný nábytek do předsíně?

  Byť je předsíň jakousi vizitkou domácnosti, přeci jen jde o místnost s především praktickou úlohou. Za den tu strávíme maximálně několik minut při čekání na to, až se děti obují a vypraví do školy, nebo na to, až nás přijede vyzvednout taxík. Nábytek do předsíně by proto měl splňovat hlavně požadavek vysoké kvality a praktického designu i materiálu.

  Vzhledem k tomu, že nejen předsíň v paneláku, ale většinou i v rodinném domě, je malá, vybírejte nábytek, který nebude působit příliš mohutně. Kromě toho, že by ubíral prostor reálně i opticky, by také interiér předsíně působil temně. Kvalitní a hezký nábytek se dá sehnat i v provedení, které bude vypadat vzdušně. Předsíň, ale i úzká chodba jistě ocení například bytelné stoličky nebo lavice. Jejich výhodou je, že se pod nimi snadno luxuje a vytírá, což je v místnosti, kde si zouváme zašpiněné a zaprášené boty velmi praktické.

  Internetový obchod s nábytkem, dekoracemi a bytovými doplňky WestwingNow pro vás neustále aktualizuje sortiment designových a kvalitních výrobků do vašeho bytu i domu, ale samozřejmě také na zahradu či terasu. Uvařte si kávu, pohodlně se usaďte ke svému počítači, otevřete si naše webové stránky a nasajte atmosféru příjemného nakupování v profesionálním prostředí. Pokud ještě na našich stránkách nejste zaregistrováni, určitě tak co nejdříve učiňte. Získáte tím totiž slevový poukaz v hodnotě krásných 300 Kč, který můžete uplatnit na nákup na WestwingNow. K objednávkám nad 800 Kč vám navíc přibalíme i dopravu zcela zdarma.