Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Věšáky do předsíně

117 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Věšáky do předsíně: objevte stylový věšák do vaší předsíně

Předsíň je něco jako otevřená náruč, která vás vítá již od dveří. Ukazuje na vkus majitele domu či bytu a dává vám možnost si zde odložit. Zde ze sebe sundáte všechnu tíhu dne a do dalšího prostoru domova už vkročíte odlehčeni na těle i na duši. Proto by předsíň měla být nejen funkční, ale i lahodit oku a neměly by zde také chybět deisgnový věšák do předsíně.

Určitě by tak neměl chybět věšák do chodby, kde si budete moci pověsit kabáty a bundy a uložit boty. Krásné věšáky na oblečení najdete právě na WestwingNow. Jistě najdete takový, který vám nezabere mnoho místa, ale bude stačit pro celou vaši rodinu.

Nakupujte věšák do předsíně na WestwingNow

Možná vám připadá, že řešit věšáky na zeď je druh malichernosti. Ale věřte, že krása spočívá v detailech. Pokud sladíte nábytek s doplňky, bude předsíň vypadat fantasticky a přívětivě. K dispozici jsou klasické stojací dřevěné věšáky na oblečení, ale i kovové, z umělé hmoty nebo třeba i doplněné o samet. Existují i kombinace věšáků na chodbu spolu se zrcadly nebo botníky. 

Než však budete vybírat, je nutné spočítat, kolik háčků potřebujete. Někomu stačí tři, jiná rodina potřebuje deset. Záleží podle počtu členů, zda jsou u vás doma časté návštěvy a co vše na věšák potřebujete pověsit. Měl by pojmout dostatek svrchního oblečení, čepice a třeba i kabelky a tašky přes rameno. Vybírat můžete z různých typů háčků. Od jednoduchých ve tvaru háku na ryby, přes zvířecí motivy až po klasiku. 

Rozsáhlý výběr věšáků naleznete na WestwingNow. Rozhodně využijte i dopravu zdarma u objednávky nad 800 Kč. Zařiďte si tedy chodbu snů a mějte krásný a funkční vstup do svého domova.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756