Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Lavice do předsíně

81 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
* Tato cena odpovídá nejnižší ceně za posledních 30 dní před snížením ceny

Lavice do předsíně: pohodlné sedací lavice do předsíně

Vybavujete svůj byt nebo dům a zbývá vám už jenom doladit vaše předsíň? Tyto prostory bývají velmi často opomíjeny, protože jimi většinou jenom proběhneme po cestě do práce nebo ven. Do vaší předsíně je ovšem velice důležité zvolit vhodný sedací nábytek jelikož nikdo se nechce obouvat na zemi. 

Objevte naše designové lavice do předsíně, které naleznete v mnoha provedeních a barvách. Tyto sedací lavice do předsíně jsou nejen pohodlné, kvalitní a bytelné, ale zároveň do této místnosti přinesou osobitý vkus a design, jenž okouzlí každého příchozího a pro vás ještě více umocní příjemnou atmosféru domova již za prahem vašeho bytu.

Objevte designové lavice do předsíně na WestwingNow

Na WestwingNow pro vás máme pohodlné lavice do předsíně z kůže, sametu či velmi příjemného bouclé. Zařízení interiéru bytu lze s předsíní vhodně sladit například s dřevěnou lavicí do předsíně nebo pokud preferujete úložný prostor objevte naše lavice do předsíně s úložným prostorem. Do ní můžete schovat například pantofle pro hosty, vodítko a nebo další nezbytnosti pro venčení vašeho čtyřnohého miláčka. Dále u nás naleznete také stoličky do předsíně. Tento nábytek ale můžete samozřejmě umístit také do dalších místností ve vašem domě.

Několik důvodů, proč si pořídit lavici do předsíně

Prvním a nejzásadnějším důvodem pro pořízení lavice do předsíně je rozhodně pohodlí a komfort. Někdy je jednoduše potřeba se k obouvání bot posadit. Ať už kvůli bolavým zádům nebo složitému zapínání obuvi.

Sedací lavice do předsíně je také ideálním řešením pro byty a domy, kde není tolik místa. Navíc se dá snadno odsunout stranou, což se hodí třeba při vytírání nebo v případě, že do bytu stěhujete něco objemnějšího.

Pohodlnou lavici v předsíni ocení také muži, kteří často čekají na svou ženu i desítky minut, než bude hotova a budou moci společně vyrazit ven.

Využijte skvělých cen nábytku, dekorací a doplňků na WestwingNow a pořiďte si do interiéru nový stylový kousek, který vám udělá radost. Nabízíme vám jedinečný styl, prémiovou kvalitu, široký sortiment a v neposlední řadě i expresní dopravu. Tu vám u objednávek v hodnotě nad 800 Kč dokonce vůbec nebudeme účtovat. Užijte si pohodlný nákup z domova vaší nové lavice do předsíně v příjemném prostředí internetového obchodu WestwingNow.

Pohodlné a snadné doručení

Bezplatné vrácení do 100 dní

Zákaznický servis +420228887756