Lavice do předsíně

72 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Lavice do předsíně: uvítejte své hosty v předsíni moderním kusem nábytku

Vybavujete nový byt nebo svůj dům po rekonstrukci a zbývá vám doladit už jen předsíň či vstupní halu? Tyto prostory bývají velmi často opomíjeny, protože jimi většinou jen proběhneme po cestě do práce. To je ale veliká škoda. I předsíň nebo vstupní hala je součástí našich domovů. Proto bychom se měli snažit o to, aby i tyto prostory svým stylem působily příjemně.

Nejen kvůli tomu, aby se v předsíni cítily dobře návštěvy, ale především obyvatelé domu. Hledáte-li vhodný sedací nábytek do předsíně, internetový obchod WestwingNow vám nabízí desítky jedinečných lavic a stoliček, které jsou nejen pohodlné, kvalitní a bytelné, ale zároveň do této místnosti přinesou osobitý vkus a design, jenž okouzlí každého příchozího a pro vás ještě více umocní příjemnou atmosféru domova již za prahem vašeho bytu.

Objevte pohodlné stoličky do předsíně a chodby online na WestwingNow

Na WestwingNow pro vás máme pohodlné a stylové stoličky a lavice do předsíně z klasického i masivního dřeva, kovu s různou povrchovou úpravou nebo třeba mramoru. V této kategorii u nás ale naleznete i kousky, které se zmiňovanými materiály kombinují například kůži, koženku, samet, bambus, manšestr či velmi příjemné bouclé. Jak stylově, tak co se týče designu i barevného zpracování, si u nás proto zcela jistě vyberete to pravé do vaší předsíně.

Romantické zařízení interiéru bytu lze s předsíní vhodně sladit například čalouněnou lavicí v barokním stylu, která má navíc i poměrně velký úložný prostor. Do něj můžete schovat například pantofle pro hosty, vodítka a nezbytnosti pro venčení vašeho čtyřnohého miláčka nebo úložné boxy s přípravky na údržbu obuvi. Ideální sedátka do tmavých předsíní jsou dřevěné stoličky ve světlých odstínech. Za kvalitou i jedinečným designem naší široké nabídky stojí světoznámé značky. Přijďte si pro svůj vysněný nábytek proto přímo k nám. Šetřete svůj drahocenný čas a vyfiltrujte si podle svých preferencí trendy lavice a stoličky, jejichž pohodlí si zamilujete pokaždé, kdy se vrátíte domů. Tento nábytek ale můžete samozřejmě umístit také do dalších místností ve vašem domě jako dětské stoličky a lavice v pokojíčku vašeho potomka jsou také velmi užitečnou věcí. Díky nízké hmotnosti si je dítě může samo posunout tam, kde si zrovna potřebuje sednout. Třeba do dětského pokoje, kde si chce u stolu malovat.

Několik důvodů, proč mít zrovna lavici nebo stoličku na vaší chodbě

  • Pohodlí
  • Prvním a nejzásadnějším důvodem pro pořízení sedacího nábytku je rozhodně pohodlí a komfort. Někdy je jednoduše potřeba se k obouvání bot posadit. Ať už kvůli bolavým zádům nebo složitému zapínání obuvi.

  • Řešení nedostatku místa
  • Lavice a stolička je také ideálním řešením pro předsíně a chodby, kde není tolik místa. Navíc se dá snadno odsunout stranou, což se hodí třeba při vytírání nebo v případě, že do bytu stěhujete něco objemnějšího.

  • Zkraťte si chvíli čekání
  • Pohodlnou lavici v předsíni ocení také muži, kteří v plné parádě čekají na svou ženu i desítky minut, než bude hotova s fintěním a budou moci společně vyrazit ven.

  • Snadná údržba
  • Pokud máte domácí mazlíčky, hodně se u vás práší nebo se domů vracíte rozbahněnou zahradou, bude pro vaši předsíň lavice či stolička skvělým nápadem. A to z důvodu jednoduché údržby. Zapomeňte na čalounění ušpiněné od bot. Dřevěné či kovové nohy stoliček a lavic stačí při běžném úklidu otřít vlhkým hadříkem a jsou zase jako nové.

    Využijte skvělých cen nábytku, dekorací a doplňků na WestwingNow a pořiďte si do interiéru nový stylový kousek, který vám udělá radost. Nabízíme vám jedinečný styl, prémiovou kvalitu, široký sortiment a v neposlední řadě i expresní dopravu. Tu vám u objednávek v hodnotě nad 800 Kč dokonce vůbec nebudeme účtovat. Užijte si pohodlný nákup z domova v příjemném prostředí internetového obchodu WestwingNow.