Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Skleničky na šampaňské, sekt a prosecco

42 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Skleničky na šampaňské, sekt a prosecco:  na všechny oslavy

Slavnostních chvil je za život spousty. Přijetí na školu, dokončení vzdělání, nová práce, dítě, postavený dům, návrat z dovolené. Je toho dost a my lidé, si vždy najdeme dobrý důvod a příležitost, jak něco oslavit. My Češi máme šampaňské a nápoje s bublinkami spojené jako něco výjimečného, lepšího. Avšak proč si nedopřát lahodný sekt i běžně v pátek večer? Vždyť skleničky na šampaňské jsou tak krásné, je škoda je nechat jen tak stát na polici.

Oddělejte špunt, vyleštěte sklenici na sekt a užijte si slavnostní chuť i v pyžamu na pohovce u sledování zábavního pořadu. Ženy tyto vína milují, protože jsou málo kalorická. Prosecco zažívá v posledních letech velký boom a je tedy více než vhodné mít krásné skleničky na prosecco i u sebe doma.

Nakupujte skleničky na šampaňské nebo sekt na WestwingNow

Pokud chcete, aby vaše nádobí všichni obdivovali, musí dle toho i vypadat. Takže žádné uštípnuté kousky skla na okraji, zašlé sklo nebo zaschlé zbytky z minula. Pěkné sklenice na sekt musí zářit čistotou, leskem, být příjemné na uchopení a už od pohledu vypadat honosně. 

Oblíbené jsou tak křišťálové kousky s broušenými motivy. Mohou se však používat i vysoké sklenice s uzavřeným hrdlem a čistým hladkým sklem. Vše podle vkusu. Někdo používá také sklenice na bílé víno.

Kvalitní kousky známých značek najdete na WestwingNow. Sklenice jsou nejen krásně vybroušen, ale mohou mít i ozdobný proužek či jejich sklo může být probarveno. Vyberte si své sklenice na šampaňské, sekt nebo prosecco i vy a potěšte sebe i své hosty. Samozřejmostí je vrácení zdarma do 100 dnů od nákupu, třeba v případě, že vám nebude padnout do ruky.