Sklenice na víno

72 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Sklenice na víno: objevte designové sklenice, které vám umocní zážitek z dobrého vína

Spousta dospělých lidí si občas rádi dají skleničku kvalitního vína. Někteří z nás to mají jako pravidelný rituál, při němž se odreagují po dlouhém a stresujícím dni v práci. Některým je i po okraj naplněná velká sklenice na víno málo. Jiní dobrým vínem oslavují jen výjimečné situace, jako jsou třeba narozeniny.

Ať už patříte do kterékoli skupiny, jistě víte, že podíl na požitku z chutného vína má do značné míry také to, z čeho ho konzumujeme. Správný milovník vína totiž kromě toho, že od sebe bezpečně rozpozná jednotlivé odrůdy, také uznává etiketu pití vína. A samozřejmě ho zajímá také design a vlastnosti sklenice na víno, kterou drží v ruce a po douškách z ní s chutí upíjí.

Objevte naše originální sklenice na víno na WestwingNow

Pokud právě i vy uvažujete nad tím, že by se do vaší nové vitríny v jídelně hodila nějaká krásná a designová sada sklenic na víno, máme pro vás skvělou zprávu. Internetový obchod WestwingNow má ve svém širokém sortimentu i stovky sklenic na víno v nejrůznějších variantách, co se týče tvarů, barev i materiálů. 

Jako víno dokáže potěšit chuťové buňky, krásná designová sklenice může být osvěžením pro naše oči a pohladit naše estetické cítění. Zjednodušíme-li to, existují tři základní druhy sklenic na víno. Skleničky na víno červené, které mají tvar balónu, bílé víno se pije z takzvaného tulipánu a na šumivé víno máme skleničku s přezdívkou flétna. V nabídce e-shopu WestwingNow najdete však nejen ty, ale také degustační sklenice na víno. To vše navíc v různých barvách, aby si mohli vybrat i vášniví konzumenti vína, kteří jsou zároveň milovníky barev v interiéru.

Jak vybrat vhodné sklenice na víno online?

Při výběru těch správných skleniček, ze kterých bude radost pít, by měla hrát prim zejména opravdová kvalita materiálu. Jak ale poznat kvalitní a originální sklenice na víno? Máme pro vás pár tipů, jak na to. Dívejte se na to, jak je sklo čiré, a také jak je tenké. Jen přes dokonale čiré sklo si lze vychutnat barevnost a čistotu kvalitního vína.

Dalším klíčem je vybrat správný tvar. Jak jsme již zmiňovali, jednotlivé druhy vína se totiž podávají v různých sklenicích. Nevyhýbejte se ani tomu, když bude mít sklenice ne zcela pravidelné tvary, v takových případech jde o kvalitu zcela určitě. Ručně foukané sklenice na víno nebudou nikdy zcela přesně stejné jedna jako druhá. Jde přece o ruční práci, kde jsou odchylky nejen tolerovány, ale spíše vnímány právě jako značka kvality.

Nezapomínejme na to, že sada skleniček je skvělý nápad na dárek pro kohokoliv. Neváhejte už tedy ani chviličku a vydejte se pro své nové skleničky do internetového obchodu WestwingNow, který vám neustále přináší nejnovější trendy ze světa nábytku, doplňků a bytových dekorací. To vše v nadstandardní kvalitě, perfektním designu a za super cenu. Nakupujte nejžhavější trendy ze světa interiérového designu chytře z pohodlí domova. Všechny objednávky v hodnotě nad 800 Kč od nás mají jako bonus dopravu zcela zdarma. Zákazníci, kteří se na našich stránkách nově zaregistrují, získají poukaz na 300 Kč na nákup na WestwingNow.