Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Šperkovnice a stojany na šperky

53 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Šperkovnice a stojany na šperky: vhodné pro úschovu vašich šperků

Kolikrát jste už hledali šperky, ať už dámské či pánské, všude po bytě, protože prostě nemáte jedno jediné místo, kam patří? Vzpomeňte si na náušnice spadlé do odpadu, protože jste si je před sprchováním odložila na umyvadlo a na ztracené hodinky od babičky, bez kterých se na jejích narozeninách jednoduše nemůžete objevit, protože kdyby zjistila, že jste je zašantročila, dotklo by se jí to.

Pokud jsou vám výše popsané situace až příliš dobře známé, je nejvyšší čas porozhlédnout se po nějakém úložném boxu na šperky. Krabička na šperky vám udělá velkou službu. Nejen, že budete mít své šperky a doplňky v bezpečí, ale také o nich budete mít perfektní přehled. Panické stavy, kdy si nemůžete vzpomenout, kde jste nechali drahý náramek, tak pro vás budou minulostí.

Objevte stojan na šperky a šperkovnici na WestwingNow

Internetový obchod WestwingNow vám učaruje takřka nekonečnou nabídkou sortimentu originálního a designového nábytku, interiérových doplňků a bytových dekorací. Z našich šperkovnic, stojanů na šperky a nádherných dóz si tak můžete vybrat na základě:

 • Velikosti a funkčních vlastností
 • V závislosti na množství vašich šperků a jiných malých módních doplňků, které si do šperkovnice plánujete ukládat, se zamyslete i nad její velikostí. Někdo střídá celý život dva páry náušnic, a tak mu bude stačit i dárková krabička na šperky. Pokud jste ale milovníkem šperků, udělejte si radost prostornější šperkovnicí s mnoha přihrádkami a zrcadlem.

 • Materiálu
 • Zatímco stojany na šperky bývají nejčastěji vyrobeny z kovu, u šperkovnic a dóz s poklopem, do nichž si můžete dávat jakékoliv drobnosti od šperků až po klíče, je rozličnost použitých materiálů mnohem větší. Úložné dózy v našem sortimentu naleznete vyrobené nejčastěji ze skla, keramiky či porcelánu. Šperkovnice pak jsou nejčastěji tvořeny kombinací lakovaného či potaženého kovu, dřeva a měkké, například lněné nebo sametové výplně vnitřní části.

  Díky té se nemusíte bát jakéhokoliv mechanického poškození svých šperků v úložné krabičce. Cestujete-li, stačí uzavřít šperky do určené přihrádky a prsteny zatlačit do sametové rýhy ve šperkovnici. I kdyby pak zaměstnanci letiště s vaším kufrem dělali psí kusy, vás to nemusí znepokojovat. Vaše šperky jsou jednoduše ve šperkovnici v bezpečí.

 • Stylu a designu
 • Ženy toho často mívají hodně společného, když ale přijde na osobní vkus při výběru vybavení interiéru a dekorací do jejich domovů, není to tak docela pravda. Každý člověk si v tomto ohledu prostě musí najít svůj oblíbený styl, který mu vyhovuje, a vytvořit si doma takovou atmosféru, aby se mu v ní dobře žilo. A to platí i pro doplňky.

  Proto pro vás na WestwingNow máme na výběr hned několik stylů, v nichž byly naše výrobky vyrobeny. Přijďte si k nám pro stříbrný stojan na šperky v moderním country stylu, luxusní dózu z černého skla se zlatým držadlem či pro boho úložnou mísu z olejovaného akátového dřeva a ratanu. Nebo si na komodu v koupelně postavte šperkovnici v typicky skandinávské kombinaci dřeva a světlého laku.

  Několik důvodů, proč je dobré mít šperkovnice na náušnice či řetízky z WestwingNow

  Krabičky na šperky můžete využít nejen k ukládání prstenů, náušnic, náramků a dalších šperků, ale třeba i na kosmetiku, doplňky či jiné drobnosti, které je dobré mít po ruce. Pořídíte- i si navíc šperkovnici se zrcadlem, můžete ji používat také například jako improvizovaný toaletní stolek v ložnici. Zapomínat nesmíme ani na to, že díky úschově našich milovaných šperků ve šperkovnici dokážeme zabránit nejen jejich ztrátě, ale také jejich poškození. Ozdobná dóza, ale i šperkovnice na náušnice jsou zároveň vhodným dárkem pro maminku, manželku či kamarádku k jakékoliv příležitosti.

  Internetový obchod WestwingNow vám nabízí širokou nabídku stylových výrobků ze sortimentu skladování. Ať už toužíte po šperkovnici, zaujaly vás úložné dózy nebo třeba stojan na šperky, u nás naleznete nejen perfektní kvalitu a dokonalý design zaručený světově proslulými značkami, ale také profesionální a přátelský přístup, rychlé odeslání zásilky a sto dní dlouhou lhůtu na vrácení zboží. Pokud vaše objednávka přesáhne částku 800 Kč, přichystali jsme si pro vás i bezplatnou dopravu vašeho zboží až k vám domů. Nakupování z pohodlí domova se u WestwingNow jednoduše vyplácí. Přijďte se k nám inspirovat, udělat si radost po náročném dni nebo koupit dárek blízkému člověku.

  Pohodlné a snadné doručení

  Bezplatné vrácení do 100 dní

  Zákaznický servis +420228887756