Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Úložné boxy

65 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Úložné boxy a krabice, které jsou vhodné nejenom pro skladování

Pěkný domov, je uklizený domov. Vše má své místo a na pohled je vše příjemné. Nikde nic nepřetéká, nevisí. Díky uspořádání vše lépe najdete a život bude jednodušší. Pokud chcete věci ochránit a mít možnost je užívat několik let bez jejich poškození, musíte se k nich chovat hezky. Takže doplňky a šperky nehodíte jen tak do zásuvky, ale uložíte je na příslušné místo. Raději menší věci uložte do krabice či úložného boxu, než je mít rozházené po polici a v zásuvce.

Věci jsou schované, nepráší se na ně, nic je nemůže poškrábat a vždy je najdete.Krabice všech rozměrů a plastové boxy vám pomohou mít uklizený domov. Do boxů můžete dát cokoliv. Jsou jak neprůhledné, textilní či plastové, ale i průhledné. Záleží jen na vás, zda chcete obsah vidět.

 • Náušnice, prstýnky a náramky je lepší uschovat do ozdobné krabičky zvané šperkovnice.
 • Dětský pokoj naopak snadno uklidíte, pokud autíčka a panenky natlačíte do úložných boxů na hračky. I ratolestem se bude snáze uklízet.
 • Ukládejte jen věci, které mají smysl. Využijte celý prostor krabice či organizéru. Jedině pak je to efektivní. Je nesmysl do boxu vložit dvě autíčko a jednu knihu. Raději tam schraňujte výkresy dětí. Lepší je tedy do krabic ukládat menší věci, které by jinak byly po celém domě.
 • Objevte designové úložné boxy online

  Ve WestwingNow víme, jak jsou pro vás některé věci důležité. I proto máme k dispozici pěkné zdobené krabice s víkem, pro lepší úschovu vašich vzpomínek či suvenýrů z cest.Skladování je docela tématem dnešní doby. Nejen že všichni třídí skříně a snaží se mít vzdušné bydlení, ale více než jindy se lidé zaměřují na správné uložení věcí. I vy jste jistě slyšeli o Kondo stylu. A k němu je třeba mnoho krabiček, dóz, boxů a košů. Vše by mělo mít své místo.

  Svůj k svému. Tedy ponožky uložte do jedné krabice, spodní prádlo do druhé. Pokud jste rodina s dětmi, oceníte průhledné boxy s víkem do dětského pokoje. Krásně pojme všechny hračky, ale dítě stále vidí, co kde má. A vy máte čistou podlahu.

  Při výběru toho správného skladovacího prostoru myslete na to, co v něm bude. Jedná se o tenké věci typu papír, časopis apod? Pak postačí stojan na časopisy. Na potraviny se naopak hodí skládací box. A u potravin přemýšlejte o dózách.

  Podle místnosti vyberte materiál. Pokud se jedná o vlhké prostředí nebo musí být o něco pevnější než jinde, volte plast. Odolává vlhko, snese tvrdší zacházení a má velkou životnost. V případě textilu jde spíše o designový prvek. Vypadá to zkrátka pěkně. Proto se textilní krabice objevují ve skříních a na policích. Využijte úložných boxů s víky. Můžete je na sebe stohovat, což vám vyřeší prostor s prostorem.

  • Materiál a barvu vybírejte dle toho, kde bude krabice stát a co v ní bude uloženo. 
  • Úložné boxy pod postel oceníte, pokud bojujete s nedostatkem místa. 
  • Máte mnoho sezónního oblečení nebo skladujete poděděné kousky pro své děti? Místo pytlů je hezky poskládejte do úložných boxů na oblečení
  • Koše a tašky lze používat na špinavé prádlo, pro skladování ručníků v koupelně, může sloužit jako ozdobný obal květináče nebo na drobnosti typu klíče, peněženka, mobil. 
  • Za to šperkovnice a dózy využijete ještě na drobnější předměty. Krásné skleněné dózy naplňte tekutinou, korálky nebo pískem a máte originální dekoraci.

  3 důvody, proč je dobré mít úložné a dekorační boxy z WestwingNow

  Pěkný domov je ten, kde se cítíte dobře. Jedná o pohledovou čistotu. Takže uklizené police, přehlednost v zásuvkách. Dejte svým věcem řád a chraňte je před vlhkem nebo i slunečním svitem.

  WestwingNow je oblíben hlavně pro svůj široký výběr designových kousků světových značek. Jedná se tedy o velmi kvalitní věci s dlouhou životností. Doprava zdarma od 800 Kč a rchlé dodání zboží je třešnička na dortu. Zákazníky těší i možnost bezplatného vrácení zboží do 100 dní.

  Inspirujte se na našem webu. Pomocí WestwingNow si vybudujte doma krásný domov!