Hledat
Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

Úložné boxy

67 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost

Úložné boxy: Nakupujte úložný box pro váš domov

Pěkný domov, je uklizený domov. Vše má své místo a na pohled je vše příjemné. Nikde nic nepřetéká, nevisí. Díky uspořádání vše lépe najdete a život bude jednodušší.

Pokud chcete věci ochránit a mít možnost je užívat několik let bez jejich poškození, musíte se k nich chovat hezky. 

Takže doplňky a šperky nehodíte jen tak do zásuvky, ale uložíte je do úložného boxu s víkem a nebo do úložné krabice, než je mít rozházené po polici a v zásuvce.

Věci jsou schované, nepráší se na ně, nic je nemůže poškrábat a vždy je najdete. Krabice všech rozměrů a plastové boxy vám pomohou mít uklizený domov. 

Do boxů můžete dát cokoliv. Jsou jak neprůhledné, textilní či plastové, ale i průhledné. Záleží jen na vás, zda chcete obsah vidět.

Objevte naše designové úložné boxy

 • Náušnice, prstýnky a náramky je lepší uschovat do ozdobné krabičky zvané šperkovnice.
 • Dětský pokoj naopak snadno uklidíte, pokud autíčka a panenky natlačíte do košů a boxů na hračky. I ratolestem se bude snáze uklízet.
 • Ukládejte jen věci, které mají smysl. Využijte celý prostor krabice či košíku. Je nesmysl do boxu vložit dvě autíčko a jednu knihu. Lepší je tedy do krabic ukládat menší věci, které by jinak byly po celém domě.
 • Nakupujte úložný box s víkem na WestwingNow

  Ve WestwingNow víme, jak jsou pro vás některé věci důležité. I proto máme k dispozici úložný box s víkem, pro lepší úschovu vašich vzpomínek či suvenýrů z cest. 

  Skladování je tématem tématem dnešní doby. Nejen že všichni třídí skříně a snaží se mít vzdušné bydlení, ale více než jindy se lidé zaměřují na správné uložení věcí.

  I vy jste jistě slyšeli o Kondo stylu. A k němu je třeba mnoho krabiček, dóz, boxů a košů. Vše by mělo mít své místo.

  Při výběru toho správného skladovacího prostoru myslete na to, co v něm bude. Jedná se o tenké věci typu papír, časopis apod?

  Pak postačí stojany na noviny. Na potraviny se naopak hodí skládací box. A u potravin přemýšlejte o dózách.

  Podle místnosti vyberte materiál. Pokud se jedná o vlhké prostředí nebo musí být o něco pevnější než jinde, volte plast. Odolává vlhko, snese tvrdší zacházení a má velkou životnost. 

  V případě textilu jde spíše o designový prvek. Vypadá to zkrátka pěkně. Proto se textilní krabice objevují ve skříních a na policích.

  Využijte úložných boxů s víky. Můžete je na sebe stohovat, což vám vyřeší prostor s prostorem.

  Jak vybrat správný úložný box online?

  Materiál a barvu vybírejte dle toho, kde bude krabice stát a co v ní bude uloženo.

  Úložné boxy pod postel oceníte, pokud bojujete s nedostatkem místa.

  Máte mnoho sezónního oblečení nebo skladujete poděděné kousky pro své děti? Místo pytlů je hezky poskládejte do úložných boxů na oblečení.

  Koše a tašky lze používat na špinavé prádlo, pro skladování ručníků v koupelně, může sloužit jako ozdobný obal květináče nebo na drobnosti typu klíče, peněženka, mobil.

  Za to šperkovnice a dózy využijete ještě na drobnější předměty. Krásné skleněné dózy naplňte tekutinou, korálky nebo pískem a máte originální dekoraci.

  Pěkný domov je ten, kde se cítíte dobře. Jedná o pohledovou čistotu. Takže uklizené police, přehlednost v zásuvkách. Dejte svým věcem řád a chraňte je před vlhkem nebo i slunečním svitem prostřednictvím našich úložných boxů. 

  WestwingNow je oblíben hlavně pro svůj široký výběr designových kousků světových značek. Jedná se tedy o velmi kvalitní věci s dlouhou životností. Doprava zdarma od 800 Kč a rchlé dodání zboží je třešnička na dortu. Zákazníky těší i možnost bezplatného vrácení zboží do 100 dní.

  Inspirujte se na našem webu. Pomocí WestwingNow si vybudujte doma krásný domov!

  Doprava zdarma od 800 Kč

  Bezplatné vrácení do 100 dní

  Zákaznický servis +420228887756