Lucerny

47 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Lucerny: objevte designovou lucernu pro váš domov 

Lucerny a lucerničky patřily k běžnému životu už odpradávna. Jakmile se v dobách, kdy nebyla elektřina zavedena do každé domácnosti, jako je tomu dnes, sešeřilo, rozsvítila se v chalupě lucerna a lidem bylo zase o něco lépe. A tento příjemný pocit a kouzelná atmosféra jsou důvodem, proč si lidé lucerny do interiérů svých domovů pořizují i v dnešní době, kdy si můžeme kdykoliv a kdekoliv jednoduše rozsvítit. Rozzařte tímto kouzelným prvkem váš domov i vy, a užívejte si pohodovou náladu, kterou světlo z lucerny do prostoru rozlévá.

Populární obchod s designovým vybavením WestwingNow vám přináší desítky luceren ve všech stylech i barvách. Lucerna na svíčku, kterou si od nás za skvělou cenu objednáte, může být vyrobena z kovu, skla nebo kupříkladu z bambusu. O atraktivní doplněk do domácnosti, ale třeba i do kanceláře, jde zároveň i v momentě, kdy bude lucerna využita pouze jako pasivní prvek na okrasu. Velké modely mohou klidně stát samostatně na zemi. Menší lucerničky však doporučujeme zakomponovat do výzdoby například v rámci knihovny, konferenčního stolku nebo o Vánocích použít tématické vánoční lucerny.

Nakupujte lucernu na svíčku nebo led lucernu na WestwingNow

Pokud chcete vykouzlit úsměv na tvářích svých blízkých, můžete jim jako pozornost věnovat malou dekorativní lucerničku z našeho obchodu. V nabídce máme i kousky, které se svým designem hodí do většiny interiérů. Například model v andělsky krásném provedení v kombinaci bílého kovového rámu a skleněných rytých zdobných výplní. V prostorách, kde z bezpečnostních důvodů není vhodné zapalovat klasickou svíčku, vám se zútulněním atmosféry pomůže Led lucerna. Tedy lucerna, která uvnitř ukrývá umělohmotnou svíčku, jež dokáže tak dokonale napodobit mihotání plaménku, že nepoznáte rozdíl od opravdové svíce.

Také už se nemůžete dočkat toho, až si doma rozsvítíte svou novou lucernu a zakoukáte se do jejího uklidňujícího světla? Lucerna, jejíž design si zamilujete nejen vy, ale bude jej obdivovat i každá návštěva, na vás už netrpělivě čeká v internetovém obchodě WestwingNow. Učiňte u nás objednávku v hodnotě alespoň 800 Kč, a dopravíme vám zásilku s vaší objednávkou až k domovním dveřím zcela zdarma a expresně.