Svícny

56 Výrobků
Seřadit: Oblíbenost
Seřadit: Oblíbenost
Filtr

Svícny: objevte originální svícen pro romantickou atmosféru 

Přemýšlíte, čím ještě podpořit uvolněnou a romantickou atmosféru u vás doma tak, aby přímo vybízela k psychické pohodě, relaxu a odpočinku? Teplé mihotající světlo svíček je jasnou volbou pro mnoho lidí. Nezapomeňte ale na to, že krásná svíčka potřebuje také stylový svícen, jenž ještě umocní její pozitivní dopad na uvolněnou náladu v místnosti. Ať už se do vašeho interiéru hodí svícen jakéhokoliv tvaru či barvy, na WestwingNow jistě najdete ten pravý pro váš domov. 

Tematické vánoční svícny, elegantně působící vysoké štíhlé svíčky, ale třeba i masivní kulaté svíce, které se v kontrastních barvách perfektně hodí do pokojů zařízených v minimalistickém stylu, vypadají usazené do originálního svícnu ještě lépe. Mezi desítkami designových značkových výrobků v této kategorii najdete jak skleněné, tak keramické ale třeba i plstěné, dřevěné či betonové svícny. Svícny s vánoční, ale třeba i valentýnskou nebo podzimní tematikou jsou taktéž vhodnou pozorností, kterou můžete věnovat své kamarádce či jinému člověku, kterého si přejete potěšit.

Nakupujte svícny na stůl na WestwingNow

Pokud máte rádi originální provedení jinak velmi tradičních věcí, pořiďte si v našem e-shopu například sadu čtyř svícnů a dekorativního zlatého podnosu, nebo chcete-li tácu, na němž svícny jeden za druhým stojí. V moderních interiérech tímto setem můžete geniálně nahradit adventní věnce, respektive symbolické čtyři svíce, které se zapalují o čtyřech nedělích předcházejících Štědrému dni. Svícny na stůl v jakékoliv výšce přinesou svěží vítr do vašeho domova. Proto si pořiďte jeden do jídelny, ale nezapomeňte ani na menší konfereční stolek v obývacím pokoji.

Internetový obchod WestwingNow vám přináší svícny v retro, moderním, industriálním ale i zdobném romantickém stylu. Kvalitní a precizní zpracování našich výrobků v kategorií svícnů, ale i dalších dekorací, doplňků a nábytku, vám garantujeme, stejně jako expresní dopravu. Tu u nás ve WestwingNow navíc získá každá objednávka v hodnotě nad 800 Kč zcela bezplatně. Na vrácení zakoupeného zboží vám dáváme neuvěřitelně dlouhou lhůtu v délce 100 dnů.