Velikost
  Zaregistrujte se a získejte poukaz v hodnotě 300 Kč!

  Svíčky

  61 Výrobků
  Seřadit: Oblíbenost
  Filtr

  Svíčky: objevte svíčky, které Vám navodí tu správnou atmosféru

  Češi jsou milovníci svíček. S prvním chladným ránem a lístkem, který spadne na podzim ze stromu, se rozjede takzvaná svíčková sezóna. To je čas, kdy nám atmosféru domova zkrášluje romanticky plápolající plamínek svíčky a bytem se line krásná vůně. Pro některé z nás ale toto období nekončí s příchodem jara, nýbrž trvá celý rok.

  Pravému milovníkovi svíček totiž nezáleží na tom, jestli za okny stojí sněhulák, nebo je venku třicet stupňů. Tu romantiku si prostě dopřeje kdykoliv. A pokud zrovna svíčky nepálí, užívá si, jak stylově vypadají v interiéru. Svíčka je zároveň také ideálním dárkem pro naše blízké. Co je víc, než darovat voňavou a romantickou atmosféru plnou pohody?

  Objevte svíčky a svíce online na WestwingNow

  Sortiment obchodu WestwingNow se zdá téměř nekonečný. Jistě vás proto neudiví, že v něm najdete také kategorii svíček. Pojďme se podívat na konkrétní druhy, kterými si u nás můžete udělat radost.

 • Stolní svíce a svíčky
 • Sem patří zejména větší svíčky, ať už mluvíme o vysokých a štíhlých jednobarevných, které se umisťují do svícnů a dokreslují romantickou atmosféru hostin už po staletí, nebo o těžké masivní svíci ve tvaru válce. Tento typ obvykle nemívá vosk parfémovaný, aby nám vůně svíčky nepřekážela při prožívání vůně jídla.

 • Sady svíček
 • Tyto dekorativní svíčky jsou skvělým dárkem v podstatě pro kohokoliv, zejména pak pro ženy. Sada vonných svíček jednoduše vykouzlí úsměv každému obdarovanému. A pokud si je pořídíte pro sebe, najděte jim viditelné místo, kde je rovnoměrně rozestavte. Budou vypadat krásně jako dekorace, i během toho, co budou do místnosti vrhat tetelící se světlo.

 • Svíce se dvěma knoty
 • Ty si zamiluje každý. Jsou totiž tak velké, že aby se vosk rozehřál po celém obvodu, je zapotřebí dvou, někdy dokonce i více knotů. Nejen, že tento typ svíček vypadá při hoření zajímavě, ale vyberete-li si svíčku s parfémovaným voskem, máte jistotu, že provoní skutečně každý kout vašeho příbytku.

 • Dortové svíčky
 • Svíčky na narozeninovém dortu dospělého člověka už dávno nemusí vypadat kýčovitě. Na WestwingNow seženete vkusné dortové svíčky v několika provedeních. Děti si zamilují třeba růžovou svíčku ve tvaru plameňáka, zatímco pro dospělé máme sady svíček v bílo-zlaté barevné kombinaci.

 • LED svíčky
 • Takzvané „ledky“ jsou řešením pro prostory, kde svíčka hořet nesmí, nebo to kvůli okolním podmínkám, jako je vítr či nenechavé batole, není bezpečné. Můžeme si tak dopřát romantické světlo svíčky třeba i v kanceláři, kde by při použití klasické zapalovací svíčky hrozilo spuštění požárního alarmu.

 • Dekorativní svíčky
 • Některé svíčky jsou tak nádherné, že by byla škoda je zapálit, aby se roztekly v nenávratnu. Mluvíme tu o vyřezávaných a malovaných svíčkách se zajímavým vrstvením barev, nápisy, a také o svíčkách ve tvaru různých postaviček, předmětů či zvířátek.

  Jak vybrat vhodné svíčky pro váš domov

  Vybírejte si svíčky vyrobené z kvalitních vosků. Jedním z nich je vosk včelí, který se používá již stovky let a je vhodný i pro citlivější osoby. Dále se často setkáváme s voskem palmovým nebo sojovým, ale také s parafínem, který není přírodního původu. Kvalita vosku se pozná podle jeho tvrdosti a tedy také podle doby hoření, kterou výrobce uvádí na etiketě. Vyberte si z vůní, které vám jsou příjemné a nejsou příliš agresivní. Důležité je jistě zmínit i základní pravidlo, tedy nenechávat hořící svíčku bez dozoru.

  Vykouzlete doma romantický večer a překvapte milovaného člověka večeří při svíčkách nebo relaxační koupelí s vanou obloženou sadou vonných svíček z WestwingNow. U nás naleznete nejen široký výběr svíček v různých barvách a vůních, ale také rychlé doručení na stovky produktů zdarma.